Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Jelena Ramaneckienė 
 Urtė Gečaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Ramaneckienė, U.Gečaitė      
 16       ->      
  [36] 11:45    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė    
 9   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
    21:11  21:8 [15']    
[26] 11:15    V.Bubulytė, V.Žitlinskaitė      
 8   Vaiva Bubulytė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:19  21:14 [18']      
    [62] 13:15    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė  
 5   Gintarė Plečkaitytė 
 Viktorija Suško 
      21:12  21:15 [15']  
 G.Plečkaitytė, V.Suško      
 12       ->      
  [37] 11:45    G.Plečkaitytė, V.Suško    
 13         21:15  19:21  21:16 [26']    
 N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 4   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [80] 14:45    J.Ramaneckienė, U.Gečaitė
 3   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
        21:16  21:13 [17']
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [38] 11:45    R.Gečaitė, U.Pūkaitė    
 11         21:11  21:16 [18']    
 R.Gečaitė, U.Pūkaitė      
 6   Rugilė Gečaitė 
 Ugnė Pūkaitė 
  ->      
    [63] 13:45    R.Gečaitė, U.Pūkaitė  
 7   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
      21:13  19:21  21:17 [27']  
[27] 11:15    V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 10   Kotryna Ragalevičiūtė 
 Lina Venckutė 
  21:12  21:8 [15']      
  [39] 12:15    R.Šulnienė, A.Pakšytė    
 15         21:7  21:12 [14']    
 R.Šulnienė, A.Pakšytė      
 2   Rasa Šulnienė 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    G.Plečkaitytė, V.Suško   3-a vieta
      [81] 14:45    R.Šulnienė, A.Pakšytė
       R.Šulnienė, A.Pakšytė   21:13  14:21  22:20 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Bubulytė, V.Žitlinskaitė    
    [64] 13:45    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė  
     N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   9:21  21:15  21:17 [24']   5-a vieta
      [82] 14:45    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė
     J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė     21:19  13:21  21:19 [31']
    [65] 13:45    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė   13:21  21:18  21:17 [32']  
         
         
       V.Bubulytė, V.Žitlinskaitė   7-a vieta
      [83] 14:45    V.Bubulytė, V.Žitlinskaitė
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė   21:12  22:20 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Janutaitė, M.Janutaitė    
   K.Janutaitė, M.Janutaitė   ->    
     K.Janutaitė, M.Janutaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [40] 12:15    K.Janutaitė, M.Janutaitė
        21:17  21:13 [18']
   .    
    ->    
     K.Ragalevičiūtė, L.Venckutė  
   K.Ragalevičiūtė, L.Venckutė     ->  
   K.Ragalevičiūtė, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.