Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es), Data: 2019-11-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Tadas Jarutis 
 Dalia Sunklodė 
  Dėl 1-8 vietos      
[98] 16:10    T.Jarutis, D.Sunklodė      
 16   Aleksėj Borisenko 
 Viktorija Rakejevaitė 
  15:21  21:19  21:13 [24']      
  [115] 17:10    T.Jarutis, D.Sunklodė    
 9   Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
    21:14  21:14 [16']    
[99] 16:10    L.Urniežius, M.Būrė      
 8   Vidmantas Galiauskas 
 Jekaterina Goriainova 
  21:14  21:10 [15']      
    [135] 18:10    T.Jarutis, D.Sunklodė  
 5   Ričardas Kazlauskas 
 Asta Mastavičiūtė 
      22:20  16:21  21:14 [29']  
[100] 16:10    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė      
 12   Rolandas Budrikas 
 Viktorija Pupinaitė-Budrikienė 
  14:21  21:11  21:13 [27']      
  [116] 17:10    D.Sirvydis, D.Daugerd    
 13   Rolandas Čepulis 
 Natalija Poškienė 
    25:23  21:14 [19']    
[101] 16:10    D.Sirvydis, D.Daugerd      
 4   Darius Sirvydis 
 Diana Daugerd 
  21:8  21:6 [13']       1-a vieta
      [153] 19:40    T.Jarutis, D.Sunklodė
 3   Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
        6:21  21:17  21:5 [24']
[102] 16:10    N.Molis, G.Ūsienė      
 14   Povilas Marčiukaitis 
 Dovilė Girlevičiūtė 
  21:13  21:11 [15']      
  [117] 17:10    N.Molis, G.Ūsienė    
 11   Ramūnas Galvanauskas 
 Simona Ašmenskaitė 
    21:10  21:6 [14']    
[103] 16:10    V.Šmitas, Ž.Mickevičienė      
 6   Vaidas Šmitas 
 Živilė Mickevičienė 
  21:13  21:16 [16']      
    [136] 18:10    N.Molis, G.Ūsienė  
 7   Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
      21:15  21:14 [18']  
[104] 16:10    K.Bužinskis, R.Bužinskienė      
 10   Ričardas Vasilevskis 
 Sonata Buikienė 
  21:7  21:14 [14']      
  [118] 17:10    K.Bužinskis, R.Bužinskienė    
 15   Andrius Mikelionis 
 Vilma Galinytė 
    21:13  21:12 [14']    
[105] 16:40    K.Koira, J.Molienė      
 2   Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
  21:18  21:19 [20']    D.Sirvydis, D.Daugerd   3-a vieta
      [154] 19:40    D.Sirvydis, D.Daugerd
       K.Bužinskis, R.Bužinskienė   21:17  16:21  21:12 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Urniežius, M.Būrė    
    [137] 18:40    R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   21:17  17:21  21:12 [28']   5-a vieta
     
     V.Šmitas, Ž.Mickevičienė     ->
    [138] 18:40    K.Koira, J.Molienė  
     K.Koira, J.Molienė   21:6  19:21  21:13 [25']  
         
         
       L.Urniežius, M.Būrė   7-a vieta
     
       V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Borisenko, V.Rakejevaitė      
  [119] 17:10    A.Borisenko, V.Rakejevaitė    
   V.Galiauskas, J.Goriainova   21:13  21:19 [15']    
    [139] 18:40    A.Borisenko, V.Rakejevaitė  
   R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė     21:13  21:12 [15']  
  [120] 17:10    R.Čepulis, N.Poškienė    
   R.Čepulis, N.Poškienė   22:20  19:21  21:11 [29']     9-a vieta
     
   P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė       ->
  [121] 17:40    P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė    
   R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė   15:21  21:8  21:13 [23']    
    [140] 18:40    A.Mikelionis, V.Galinytė  
   R.Vasilevskis, S.Buikienė     21:18  20:22  21:16 [30']  
  [122] 17:40    A.Mikelionis, V.Galinytė    
   A.Mikelionis, V.Galinytė   21:13  21:17 [18']    
         
       R.Čepulis, N.Poškienė   11-a vieta
     
       P.Marčiukaitis, D.Girlevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Galiauskas, J.Goriainova    
    [141] 18:40    V.Galiauskas, J.Goriainova  
     R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė   21:11  21:14 [15']   13-a vieta
     
     R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė     ->
    [142] 18:40    R.Vasilevskis, S.Buikienė  
     R.Vasilevskis, S.Buikienė   21:16  21:17 [17']  
         
         
       R.Budrikas, V.Pupinaitė-Budrikienė   15-a vieta
     
       R.Galvanauskas, S.Ašmenskaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.