Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Minija Barauskaitė ,   Snežana Poklikajeva   Dėl 1-4 vietų    
 M.Barauskaitė, S.Poklikajeva    
 8       ->    
  [86] 14:55   M.Barauskaitė, S.Poklikajeva  
 5   Liepa Leonavičiūtė ,   Augustė Stankevičiūtė      21:16  21:12 [24']  
[77] 14:30   L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 4   Fausta Gedminaitė ,   Aina Ralytė    21:17  21:13 [28']    1-a vieta
    [96] 15:45   M.Barauskaitė, S.Poklikajeva
 3   Signė Borisenko ,   Oresta Ščerbakova        21:15  21:19 [28']
[78] 14:30   S.Borisenko, O.Ščerbakova    
 6   Atėnė Peleckytė ,   Vėjūnė Vasiliauskaitė    21:5  21:17 [29']    
  [87] 14:55   S.Borisenko, O.Ščerbakova  
 7         21:18  21:23  21:19 [48']  
 M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė    
 2   Martyna Marija Marcinkevičiūtė ,   Jogailė Kelečiūtė    ->    
     
     L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  3-a vieta
  [97] 15:45   M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė
   M.Marcinkevičiūtė, J.Kelečiūtė   21:19  21:13 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   F.Gedminaitė, A.Ralytė  
   F.Gedminaitė, A.Ralytė   ->  5-a vieta
    [88] 15:20   F.Gedminaitė, A.Ralytė
   A.Peleckytė, V.Vasiliauskaitė     21:11  21:7 [24']
   A.Peleckytė, V.Vasiliauskaitė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.