Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj), Data: 2019-11-23, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23 2019-11-23  
 1   Benas Bačkaitis 
 Daniel Tankevič 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Bačkaitis, D.Tankevič      
 16       ->      
  [54] 14:20   B.Bačkaitis, D.Tankevič    
 9   Pijus Bambalas 
 Džiugas Jucius 
    21:6  21:19 [25']    
[49] 14:00   A.Dikšaitis, M.Dikšaitis      
 8   Augustas Dikšaitis 
 Martynas Dikšaitis 
  21:10  21:18 [20']      
    [65] 15:20   B.Bačkaitis, D.Tankevič  
 5   Arnas Jarmalauskas 
 Danielius Sukanka 
      21:9  21:13 [22']  
 A.Jarmalauskas, D.Sukanka      
 12       ->      
  [55] 14:20   U.Lygnugaris, D.Ausiejus    
 13         21:12  21:9 [22']    
 U.Lygnugaris, D.Ausiejus      
 4   Ugnius Lygnugaris 
 Domantas Ausiejus 
  ->       1-a vieta
      [76] 16:20   A.Baranauskas, N.Juodsnukis
 3   Paulius Alijošius 
 Titas Tenikaitis 
        21:15  21:16 [25']
 P.Alijošius, T.Tenikaitis      
 14       ->      
  [56] 14:40   P.Alijošius, T.Tenikaitis    
 11   Rojus Vaitkevičius 
 Patrikas Taura 
    21:12  21:15 [24']    
[50] 14:00   J.Altaravičius, E.Samoška      
 6   Jogaila Altaravičius 
 Erikas Samoška 
  21:11  21:10 [19']      
    [66] 15:20   A.Baranauskas, N.Juodsnukis  
 7   Kasparas Andrijauskas 
 Jonas Lingaitis 
      18:21  21:17  21:15 [33']  
[51] 14:00   R.Čekauskas, N.Kunickas      
 10   Rokas Čekauskas 
 Nojus Kunickas 
  21:14  21:14 [24']      
  [57] 14:40   A.Baranauskas, N.Juodsnukis    
 15         21:11  21:3 [18']    
 A.Baranauskas, N.Juodsnukis      
 2   Arijus Baranauskas 
 Nerijus Juodsnukis 
  ->    U.Lygnugaris, D.Ausiejus   3-a vieta
      [77] 16:20   P.Alijošius, T.Tenikaitis
       P.Alijošius, T.Tenikaitis   21:11  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Dikšaitis, M.Dikšaitis    
    [67] 15:40   A.Dikšaitis, M.Dikšaitis  
     A.Jarmalauskas, D.Sukanka   21:4  21:9 [19']   5-a vieta
     
     J.Altaravičius, E.Samoška     ->
    [68] 15:40   J.Altaravičius, E.Samoška  
     R.Čekauskas, N.Kunickas   21:11  21:18 [21']  
         
         
       A.Jarmalauskas, D.Sukanka   7-a vieta
     
       R.Čekauskas, N.Kunickas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Bambalas, D.Jucius    
   P.Bambalas, D.Jucius   ->    
     P.Bambalas, D.Jucius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [69] 15:40   P.Bambalas, D.Jucius
        21:13  21:18 [22']
   R.Vaitkevičius, P.Taura    
   R.Vaitkevičius, P.Taura   ->    
    [58] 14:40   K.Andrijauskas, J.Lingaitis  
   K.Andrijauskas, J.Lingaitis     21:19  21:13 [24']  
   K.Andrijauskas, J.Lingaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Vaitkevičius, P.Taura
       R.Vaitkevičius, P.Taura   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 23:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP8]
2020-12-12 10:00 2020-12-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezio badmintono klubo Kaledinis turnyras
2020-12-12 10:00 2020-12-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas Nukelta
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.