Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
[245] 20:10   M.Volhin      
 16   Mikhail Volhin    21:9  21:14 [29']      
  [265] 21:00   J.Adomaitis    
 9   Paulius Levickas      21:15  13:21  21:19 [36']    
[246] 20:10   J.Adomaitis      
 8   Juozas Adomaitis    21:19  17:21  21:17 [35']      
    [284] 21:55   A.Valatka  
 5   Steponas Januška        21:10  21:11 [21']  
[247] 20:10   G.Celencevičius      
 12   Gytis Celencevičius    21:13  21:10 [27']      
  [266] 21:00   A.Valatka    
 13   Virgilijus Balaišis      21:17  21:19 [30']    
[248] 20:10   A.Valatka      
 4   Augustas Valatka    21:11  21:11 [22']       1-a vieta
      [299] 22:25   A.Valatka
 3   Audrius Vilčinskas          21:8  21:10 [27']
[249] 20:10   A.Vilčinskas      
 14   Mantas Smalskis    20:22  21:18  21:17 [40']      
  [267] 21:00   M.Brazauskas    
 11   Edmundas Mackevičius      21:18  21:14 [25']    
[250] 20:10   M.Brazauskas      
 6   Marius Brazauskas    21:15  19:21  21:11 [32']      
    [285] 21:55   S.Kanapeckas  
 7   Simas Kanapeckas        22:20  21:16 [29']  
[251] 20:10   S.Kanapeckas      
 10   Česlovas Ramanauskas    21:9  21:5 [20']      
  [268] 21:00   S.Kanapeckas    
 15   Gediminas Buntis      21:11  21:19 [20']    
[252] 20:10   S.Eibukas      
 2   Saulius Eibukas    21:17  21:15 [22']    J.Adomaitis   3-a vieta
      [300] 22:25   J.Adomaitis
       M.Brazauskas   21:19  19:21  21:16 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Volhin    
    [286] 21:55   M.Volhin  
     G.Celencevičius   21:14  21:13 [26']   5-a vieta
      [301] 22:25   S.Eibukas
     A.Vilčinskas     15:21  21:17  21:17 [31']
    [287] 21:55   S.Eibukas  
     S.Eibukas   21:15  21:11 [24']  
         
         
       G.Celencevičius   7-a vieta
     
       A.Vilčinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Rimkus      
  [269] 21:00   A.Rimkus    
   P.Levickas   21:14  21:12 [25']    
    [288] 21:55   A.Rimkus  
   S.Januška     23:21  14:21  21:11 [37']  
  [270] 21:00   S.Januška    
   V.Balaišis   21:19  15:21  21:19 [38']     9-a vieta
      [302] 22:25   G.Buntis
   M.Smalskis       16:21  21:8  21:13 [26']
  [271] 21:00   M.Smalskis    
   E.Mackevičius   21:14  21:18 [26']    
    [289] 21:55   G.Buntis  
   Č.Ramanauskas     21:9  21:15 [25']  
  [272] 21:00   G.Buntis    
   G.Buntis   21:2  21:18 [21']    
         
       S.Januška   11-a vieta
     
       M.Smalskis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     P.Levickas    
     
     V.Balaišis   ->   13-a vieta
     
     E.Mackevičius     ->
     
     Č.Ramanauskas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.