Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Vidmantas Jonikas 
 Živilė Simonaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Jonikas, Ž.Simonaitytė      
 16       ->      
  [81] 12:45   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė    
 9   Rytis Vizgirda 
 Vaida Žitlinskaitė 
    13:21  21:8  21:13 [29']    
[50] 11:30   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė      
 8   Ramūnas Ražanauskas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  21:18  21:18 [26']      
    [111] 14:05   V.Stončius, A.Balazaitė  
 5   Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
      19:21  21:15  21:19 [34']  
[53] 11:30   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė      
 12   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:19  23:25  21:15 [41']      
  [82] 12:45   V.Stončius, A.Balazaitė    
 13   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
    21:12  21:13 [21']    
[54] 11:30   V.Stončius, A.Balazaitė      
 4   Valentas Stončius 
 Aušrinė Balazaitė 
  21:18  16:21  21:16 [34']       1-a vieta
      [134] 14:55   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė
 3   Vaidas Turolevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
        21:17  21:17 [25']
[55] 11:30   G.Lukošius, E.Grigeliūnienė      
 14   Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  11:21  21:17  24:22 [33']      
  [83] 12:45   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 11   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
    21:15  21:14 [23']    
[56] 11:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė      
 6   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:13  21:15 [18']      
    [112] 14:05   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė  
 7   Linas Zavadskis 
 Elžbieta Bajorinaitė 
      21:5  21:7 [19']  
[57] 11:30   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė      
 10   Gytis Vizgirda 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:15  21:15 [26']      
  [84] 12:45   L.Zavadskis, E.Bajorinaitė    
 15   Giedrius Strumila 
 Laura Paulauskaitė 
    21:18  21:13 [23']    
[58] 11:30   D.Rumšys, J.Treinytė      
 2   Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  22:20  21:9 [22']    R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
      [135] 14:55   R.Vizgirda, V.Žitlinskaitė
       A.Petkevičius, O.Radzevičienė   14:21  21:16  21:12 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Jonikas, Ž.Simonaitytė    
    [113] 14:05   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė  
     A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   21:11  17:21  21:18 [32']   5-a vieta
      [136] 14:55   D.Rumšys, J.Treinytė
     G.Lukošius, E.Grigeliūnienė     15:21  21:16  21:14 [34']
    [114] 14:05   D.Rumšys, J.Treinytė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   21:18  21:16 [26']  
         
         
       V.Jonikas, Ž.Simonaitytė   7-a vieta
     
       G.Lukošius, E.Grigeliūnienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ražanauskas, A.Šafranovičiūtė    
   R.Ražanauskas, A.Šafranovičiūtė   ->    
    [115] 14:05   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė     21:15  21:17 [21']  
  [85] 12:45   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė   21:16  21:13 [24']     9-a vieta
      [137] 14:55   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė
   V.Turolevičius, J.Živatkauskaitė       22:20  21:19 [25']
  [86] 12:45   V.Turolevičius, J.Živatkauskaitė    
   E.Petrošius, V.Slušnienė   21:12  21:15 [27']    
    [116] 14:05   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė  
   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė     21:9  21:15 [20']  
  [87] 12:45   G.Vizgirda, J.Kazakauskaitė    
   G.Strumila, L.Paulauskaitė   21:17  21:16 [25']    
         
       R.Ražanauskas, A.Šafranovičiūtė   11-a vieta
     
       V.Turolevičius, J.Živatkauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė  
     G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė   ->   13-a vieta
     
     E.Petrošius, V.Slušnienė     ->
     
     G.Strumila, L.Paulauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.