Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-03-30, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Molis, P.Varaneckas      
 16       ->      
  [192] 17:30   M.Puodžiukas, V.Šmitas    
 9   Martynas Puodžiukas 
 Vaidas Šmitas 
    21:18  21:17 [24']    
[166] 16:15   M.Puodžiukas, V.Šmitas      
 8   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
  21:18  21:9 [22']      
    [218] 18:25   G.Lukošius, P.Lukošius  
 5   Giedrius Lukošius 
 Paulius Lukošius 
      21:11  21:11 [25']  
[167] 16:15   G.Lukošius, P.Lukošius      
 12   Vytautas Liutika 
 Algirdas Matas 
  21:9  21:17 [23']      
  [193] 17:30   G.Lukošius, P.Lukošius    
 13   Andrius Mikelionis 
 Edvinas Naraškevičius 
    21:10  21:10 [21']    
[168] 16:15   A.Mikelionis, E.Naraškevičius      
 4   Augustas Pečiboršč 
 Dalius Martinaitis 
    B/Ž       1-a vieta
      [236] 19:45   G.Fridricas, L.Žibūda
 3   Gediminas Fridricas 
 Lauras Žibūda 
        21:18  21:12 [23']
[169] 16:15   G.Fridricas, L.Žibūda      
 14   Mindaugas Narkus 
 Gediminas Ausiukevičius 
  21:10  21:9 [19']      
  [194] 17:30   G.Fridricas, L.Žibūda    
 11   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
    21:15  21:11 [22']    
[170] 16:15   A.Liutkus, R.Liutkus      
 6   Artūras Liutkus 
 Ričardas Liutkus 
  21:12  21:11 [22']      
    [219] 18:25   G.Fridricas, L.Žibūda  
 7   Vitalijus Šalunovas 
 Kęstutis Kučinskas 
      13:21  21:16  21:13 [38']  
[171] 16:40   V.Šalunovas, K.Kučinskas      
 10   Antanas Rimdžius 
 Saulius Stankus 
  15:21  21:16  21:19 [37']      
  [195] 17:30   E.Litvinskas, A.Stalmokas    
 15         21:18  23:21 [32']    
 E.Litvinskas, A.Stalmokas      
 2   Egidijus Litvinskas 
 Aidas Stalmokas 
  ->    M.Puodžiukas, V.Šmitas   3-a vieta
      [237] 19:45   E.Litvinskas, A.Stalmokas
       E.Litvinskas, A.Stalmokas   21:13  21:17 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, P.Varaneckas    
    [220] 18:25   N.Molis, P.Varaneckas  
     A.Mikelionis, E.Naraškevičius   21:18  21:8 [21']   5-a vieta
      [238] 19:45   N.Molis, P.Varaneckas
     A.Liutkus, R.Liutkus     21:15  21:16 [23']
    [221] 18:50   A.Liutkus, R.Liutkus  
     V.Šalunovas, K.Kučinskas   21:18  21:19 [26']  
         
         
       A.Mikelionis, E.Naraškevičius   7-a vieta
     
       V.Šalunovas, K.Kučinskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis    
   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   ->    
    [222] 18:50   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis  
   V.Liutika, A.Matas     21:17  21:14 [25']  
  [196] 17:30   V.Liutika, A.Matas    
   A.Pečiboršč, D.Martinaitis     B/Ž     9-a vieta
      [239] 19:45   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis
   M.Narkus, G.Ausiukevičius       21:16  21:11 [24']
  [197] 17:30   M.Narkus, G.Ausiukevičius    
   L.Liepa, A.Stankevičius   17:21  21:17  21:18 [30']    
    [223] 18:50   M.Narkus, G.Ausiukevičius  
   A.Rimdžius, S.Stankus     20:22  21:8  21:16 [31']  
   A.Rimdžius, S.Stankus    
    ->    
         
       V.Liutika, A.Matas   11-a vieta
      [240] 19:45   A.Rimdžius, S.Stankus
       A.Rimdžius, S.Stankus   18:21  21:17  27:25 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Pečiboršč, D.Martinaitis  
     A.Pečiboršč, D.Martinaitis   ->   13-a vieta
     
     L.Liepa, A.Stankevičius     ->
     L.Liepa, A.Stankevičius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.