Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Nojus Budrikas   Dėl 1-4 vietų    
 N.Budrikas    
 8       ->    
  [140] 18:00    N.Budrikas  
 5   Egidijus Bubulis      21:17  23:21 [22']  
[127] 17:00    E.Bubulis    
 4   Albinas Zakarauskas    19:21  21:17  21:16 [33']    1-a vieta
    [155] 19:00    G.Buitvydas
 3   Gediminas Buitvydas        21:19  21:18 [22']
[128] 17:00    G.Buitvydas    
 6   Gediminas Jauniškis    21:17  21:17 [17']    
  [141] 18:00    G.Buitvydas  
 7   Himanshu Raj      16:21  23:21  21:11 [28']  
[129] 17:30    I.Liukevičius    
 2   Igoris Liukevičius    21:8  21:15 [17']    
     
     E.Bubulis  3-a vieta
  [156] 19:00    I.Liukevičius
   I.Liukevičius   21:8  21:15 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Zakarauskas  
   A.Zakarauskas   ->  5-a vieta
    [157] 19:00    A.Zakarauskas
   G.Jauniškis     12:21  21:14  21:19 [32']
  [142] 18:00    G.Jauniškis  
   H.Raj   21:13  21:15 [19']  
       
       
     7-a vieta
     H.Raj
     H.Raj   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.