Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Pavel Šavareiko 
 Jolanta Lukoic 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Šavareiko, J.Lukoic      
 16       ->      
  [13] 10:30    L.Pakula, V.Giedra    
 9   Albinas Zakarauskas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
    21:14  21:16 [18']    
[1] 10:00    L.Pakula, V.Giedra      
 8   Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:19  21:18 [17']      
    [27] 11:30    L.Pakula, V.Giedra  
 5   Ričardas Vasilevskis 
 Odeta Merčaitienė 
      21:10  21:17 [17']  
 R.Vasilevskis, O.Merčaitienė      
 12       ->      
  [14] 10:30    R.Pratusevičius, R.Paurytė    
 13         21:15  21:8 [16']    
 R.Pratusevičius, R.Paurytė      
 4   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  ->       1-a vieta
      [41] 12:30    L.Pakula, V.Giedra
 3   Gediminas Buitvydas 
 Diana Lubė 
        21:16  16:21  22:20 [29']
 G.Buitvydas, D.Lubė      
 14       ->      
  [15] 10:30    A.Butkus, A.Michaliova    
 11         21:17  21:23  21:18 [28']    
 A.Butkus, A.Michaliova      
 6   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
  ->      
    [28] 11:30    J.Nekrasov, S.Zamara  
 7   Rolandas Budrikas 
 Jolanta Molienė 
      17:21  21:15  21:8 [27']  
[2] 10:00    J.Nekrasov, S.Zamara      
 10   Jevgenij Nekrasov 
 Svetlana Zamara 
  21:11  21:9 [14']      
  [16] 10:30    J.Nekrasov, S.Zamara    
 15         21:17  21:9 [15']    
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 2   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  ->    R.Pratusevičius, R.Paurytė   3-a vieta
      [42] 12:30    R.Pratusevičius, R.Paurytė
       A.Butkus, A.Michaliova   21:17  21:19 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Šavareiko, J.Lukoic    
    [29] 11:30    P.Šavareiko, J.Lukoic  
     R.Vasilevskis, O.Merčaitienė   19:21  21:17  21:13 [30']   5-a vieta
      [43] 12:30    G.Buitvydas, D.Lubė
     G.Buitvydas, D.Lubė     21:17  16:21  21:12 [29']
    [30] 11:30    G.Buitvydas, D.Lubė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė   18:21  21:13  21:15 [25']  
         
         
       R.Vasilevskis, O.Merčaitienė   7-a vieta
      [44] 12:30    G.Fridricas, E.Keturakytė
       G.Fridricas, E.Keturakytė   21:14  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė    
   A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė   ->    
     A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [45] 12:30    A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė
        21:14  21:7 [14']
   .    
    ->    
     R.Budrikas, J.Molienė  
   R.Budrikas, J.Molienė     ->  
   R.Budrikas, J.Molienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.