Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Ernestas Jarulaitis   Dėl 1-4 vietų    
[136] 16:15   E.Jarulaitis    
 8   Gražvydas Petrauskas    21:14  21:6 [23']    
  [149] 17:15   A.Sirbikė  
 5   Artūras Sirbikė      21:11  21:9 [18']  
[137] 16:15   A.Sirbikė    
 4   Dainius Mitrulevičius    21:13  21:13 [26']    1-a vieta
    [162] 17:50   A.Sirbikė
 3   Ričardas Liutkus        21:15  13:21  21:13 [37']
[138] 16:40   R.Liutkus    
 6   Dovydas Petrauskas    21:8  21:12 [23']    
  [150] 17:15   L.Fiodorovas  
 7   Laimis Fiodorovas      19:21  21:8  21:8 [33']  
[139] 16:40   L.Fiodorovas    
 2   Laurynas Mitrulevičius    21:11  21:12 [23']    
     
     E.Jarulaitis  3-a vieta
  [163] 17:50   R.Liutkus
   R.Liutkus   21:15  21:11 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Petrauskas    
  [151] 17:15   D.Mitrulevičius  
   D.Mitrulevičius   21:11  21:8 [24']  5-a vieta
    [164] 17:50   L.Mitrulevičius
   D.Petrauskas     21:15  19:21  21:13 [37']
  [152] 17:15   L.Mitrulevičius  
   L.Mitrulevičius   21:15  21:18 [22']  
       
       
     G.Petrauskas  7-a vieta
    [165] 17:50   G.Petrauskas
     D.Petrauskas   21:15  28:26 [33']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.