Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Eglė Markelytė 
 Viktorija Suško 
22
20
25
23
 31'
24
26
18
21
 29'
89/90
-1
1
2
2 Jorūnė Živatkauskaitė 
 Birutė Baranauskaitė 
20
22
23
25
 31'
21
18
18
21
24
22
 40'
106/108
-2
1
3
3 Vaida Žitlinskaitė 
 Justė Kazakauskaitė 
26
24
21
18
 29'
18
21
21
18
22
24
 40'
108/105
3
1
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Salvinija Tarvydaitė 
 Ramunė Petrošienė 
21
14
21
16
 23'
21
14
21
10
 21'
84/54
30
2
1
2 Aušrinė Balazaitė 
 Jolanta Treinytė 
14
21
16
21
 23'
21
10
21
13
 24'
72/65
7
1
2
3 Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
14
21
10
21
 21'
10
21
13
21
 24'
47/84
-37
0
3



2019-06-29  
   1-a vieta
 2    Salvinija Tarvydaitė,  Ramunė Petrošienė  
[113] 14:55   S.Tarvydaitė, R.Petrošienė
 5    Vaida Žitlinskaitė,  Justė Kazakauskaitė   21:14  21:11 [22']
   



2019-06-29  
   3-a vieta
 1    Eglė Markelytė,  Viktorija Suško  
[114] 14:55   A.Balazaitė, J.Treinytė
 4    Aušrinė Balazaitė,  Jolanta Treinytė   19:21  21:19  21:16 [38']
   



2019-06-29  
   5-a vieta
 3    Jorūnė Živatkauskaitė,  Birutė Baranauskaitė  
[115] 14:55   J.Živatkauskaitė, B.Baranauskaitė
 6    Vaida Daugėlienė,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė   21:11  13:21  21:12 [43']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.