Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė      
 16       ->      
  [66] 13:40    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė    
 9   Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
    21:14  12:21  21:19 [31']    
[52] 13:10    G.Miestauskas, R.Gečaitė      
 8   Giedrius Miestauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  21:17  21:11 [16']      
    [80] 14:40    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė  
 5   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
      21:23  21:3  21:13 [29']  
[53] 13:10    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 12   Martynas Povilaitis 
 Eglė Markelytė 
  21:14  21:4 [15']      
  [67] 13:40    A.Tamošaitis, T.Urbonienė    
 13   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
    13:21  21:7  21:17 [24']    
[54] 13:10    A.Tamošaitis, T.Urbonienė      
 4   Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
  21:14  21:7 [15']       1-a vieta
      [94] 15:40    R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 3   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
        21:16  10:21  21:17 [32']
[55] 13:10    A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 14   Dalius Juodsnukis 
 Rasa Ambrasienė 
  21:12  21:15 [16']      
  [68] 14:10    V.Salietis, A.Brikaitė    
 11   Tomas Lukoševičius 
 Ugnė Pūkaitė 
    21:17  21:8 [18']    
[56] 13:10    V.Salietis, A.Brikaitė      
 6   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  21:14  21:17 [21']      
    [81] 14:40    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
 7   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
      24:22  21:16 [24']  
[57] 13:10    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 10   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:16  9:21  21:14 [24']      
  [69] 14:10    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 15   Mindaugas Kelpšas 
 Darya Yarmalovich 
    21:15  21:13 [17']    
[58] 13:10    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 2   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:10  21:15 [14']    A.Tamošaitis, T.Urbonienė   3-a vieta
      [95] 15:40    V.Salietis, A.Brikaitė
       V.Salietis, A.Brikaitė   21:12  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Miestauskas, R.Gečaitė    
    [82] 14:40    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:17  21:17 [18']   5-a vieta
      [96] 15:40    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
     A.Brazauskas, N.Brazauskienė     21:17  21:16 [17']
    [83] 14:40    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
     S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:7  21:15 [14']  
         
         
       G.Miestauskas, R.Gečaitė   7-a vieta
      [97] 15:40    G.Miestauskas, R.Gečaitė
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė   21:15  21:8 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė    
   J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   ->    
    [84] 15:10    M.Povilaitis, E.Markelytė  
   M.Povilaitis, E.Markelytė     14:21  21:17  22:20 [30']  
  [70] 14:10    M.Povilaitis, E.Markelytė    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:12  21:14 [16']     9-a vieta
      [98] 15:40    D.Juodsnukis, R.Ambrasienė
   D.Juodsnukis, R.Ambrasienė       21:17  21:13 [19']
  [71] 14:10    D.Juodsnukis, R.Ambrasienė    
   T.Lukoševičius, U.Pūkaitė   16:21  21:17  21:19 [25']    
    [85] 15:10    D.Juodsnukis, R.Ambrasienė  
   J.Bartkus, J.Puchova     16:21  23:21  21:14 [34']  
  [72] 14:10    J.Bartkus, J.Puchova    
   M.Kelpšas, D.Yarmalovich   21:10  17:21  21:10 [23']    
         
       J.Pauliukas, T.Rakauskaitė   11-a vieta
      [99] 15:40    J.Bartkus, J.Puchova
       J.Bartkus, J.Puchova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->   13-a vieta
      [100] 16:10    T.Lukoševičius, U.Pūkaitė
     T.Lukoševičius, U.Pūkaitė     21:9  21:13 [17']
    [86] 15:10    T.Lukoševičius, U.Pūkaitė  
     M.Kelpšas, D.Yarmalovich   21:14  21:12 [15']  
         
         
        15-a vieta
       M.Kelpšas, D.Yarmalovich
       M.Kelpšas, D.Yarmalovich   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.