Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas), Data: 2019-01-19, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-19 2019-01-19 2019-01-19  
 1   Signė Borisenko ,   Oresta Ščerbakova   Dėl 1-4 vietų    
 S.Borisenko, O.Ščerbakova    
 8       ->    
  [176] 18:40    S.Borisenko, O.Ščerbakova  
 5   Saida Micevičiūtė ,   Rusnė Vitkauskaitė      11:2  10:12  12:10  14:15  11:5 [39']  
[165] 18:20    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 4   Liepa Leonavičiūtė ,   Augustė Stankevičiūtė    11:3  11:8  11:4 [15']    1-a vieta
    [187] 19:20    K.Anciūtė, M.Lekšaitė
 3   Gabija Jurkevičiūtė ,   Vakarė Trakšelytė        10:12  11:7  9:11  11:9  11:9 [39']
[166] 18:20    G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė    
 6   Aistė Comaitė ,   Milana Leven    11:2  11:6  11:3 [11']    
  [177] 19:00    K.Anciūtė, M.Lekšaitė  
 7   Austėja Reifonaitė ,   Milita Zalevskytė      11:9  4:11  11:7  11:9 [22']  
[167] 18:20    K.Anciūtė, M.Lekšaitė    
 2   Kristė Anciūtė ,   Milda Lekšaitė    11:2  11:2  11:2 [9']    
     
     L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  3-a vieta
  [188] 19:20    G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė
   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė   12:14  9:11  11:7  11:8  12:10 [35']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė  
   S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė   ->  5-a vieta
    [189] 19:40    S.Micevičiūtė, R.Vitkauskaitė
   A.Comaitė, M.Leven     11:7  11:9  11:7 [14']
  [178] 19:00    A.Comaitė, M.Leven  
   A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   11:3  11:4  11:2 [10']  
       
       
     7-a vieta
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.