Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos banko Entuziastų turnyras, Data: 2019-03-16, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Paškevičius 
 Jurgita Vaškelytė 
21
15
18
21
21
15
 35'
17
21
21
18
21
15
 129'
15
21
23
21
21
19
21
15
21
12
 21'
220/193
27
4
1
2 Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
15
21
21
18
15
21
 35'
13
21
23
21
12
21
 15'
16
21
21
14
14
21
 21'
12
21
21
14
21
13
 27'
204/227
-23
1
4
3 Vaidas Turolevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
21
17
18
21
15
21
 129'
21
13
21
23
21
12
 15'
21
19
21
16
 6'
21
13
21
13
 22'
201/168
33
3
2
4 Darius Kubilius 
 Žydrė Dočkienė 
21
15
21
23
19
21
21
16
14
21
21
14
 21'
19
21
16
21
 6'
21
14
21
12
 32'
194/178
16
2
3
5 Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
15
21
12
21
 21'
21
12
14
21
13
21
 27'
13
21
13
21
 22'
14
21
12
21
 32'
127/180
-53
0
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019
2019-06-26 10:00 2019-06-30 21:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.