Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SELL studentų žaidynės, Data: 2019-05-17, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-17 2019-05-17 2019-05-17 2019-05-17 2019-05-17  
 1   Kazimieras Dauskurtas    Dėl 1-16 vietos        
 K.Dauskurtas        
 32       ->        
  [50] 13:55   K.Dauskurtas      
 17  Shuhaib Saidu Mohamed      21:15  21:8 [21']      
[36] 12:55   M.Brazauskas        
 16   Marius Brazauskas    21:11  21:6        
    [66] 15:25   H.Yang    
 9   Mantas Maulė        21:16  21:3 [34']    
 M.Maulė        
 24       ->        
  [51] 14:10   H.Yang      
 25         21:9  21:11 [27']      
 H.Yang        
 8   Haiyong Yang    ->        
      [76] 16:10   H.Yang  
 5   Zixiu Song          21:18  21:12 [37']  
 Z.Song        
 28       ->        
  [52] 14:10   Z.Song      
 21  Dilson Davis      21:12  21:12 [28']      
[37] 12:55   A.Thapliyal        
 12   Anant Thapliyal    21:8  21:5 [22']        
    [67] 15:25   Z.Song    
 13   Klaidas Drevinskas        21:12  21:17 [37']    
[38] 12:55   K.Drevinskas        
 20   Jens Veende    12:21  22:20  23:21 [41']        
  [53] 14:10   B.Vaškevičius      
 29         21:9  21:19 [22']      
 B.Vaškevičius        
 4   Benas Vaškevičius    ->         1-a vieta
        [99] 12:10   N.Ouyang
 3   Nanjun Ouyang            21:6  21:10 [24']
 N.Ouyang        
 30       ->        
  [54] 14:25   N.Ouyang      
 19   Paulius Bertašius      21:11  21:8 [27']      
[39] 13:10   P.Bertašius        
 14   Karlis Stafeckis    21:18  21:19 [25']        
    [68] 15:25   N.Ouyang    
 11   Dixiong Fu         21:12  19:21  21:6 [45']    
[40] 13:10   D.Fu        
 22   Jonas Sabulis    21:2  21:10 [20']        
  [55] 14:25   D.Fu      
 27         21:4  21:13 [21']      
 G.Čepkauskas        
 6   Gedmantas Čepkauskas    ->        
      [77] 16:10   N.Ouyang  
 7   Karolis Reimeris          21:18  21:12 [20']  
 K.Reimeris        
 26       ->        
  [56] 14:25   K.Reimeris      
 23         21:16  21:18 [24']      
 A.Montrimas        
 10   Andrius Montrimas    ->        
    [69] 15:40   K.Reimeris    
 15   Renaldas Šileris        10:21  21:10  21:18 [42']    
[41] 13:10   R.Šileris        
 18   Juozas Adomaitis    21:15  21:11 [23']      Z.Song   3-a vieta
  [57] 14:40   R.Šileris   [100] 12:10   Z.Song
 31         21:19  21:19 [37']    K.Reimeris   21:17  21:8 [24']
 R.Krauklis        
 2   Reinis Krauklis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Dauskurtas    
      [78] 16:25   K.Dauskurtas  
       B.Vaškevičius   21:16  20:22  21:16 [49']   5-a vieta
        [101] 12:10   D.Fu
       D.Fu     21:17  21:12 [16']
      [79] 16:25   D.Fu  
       R.Šileris     B/Ž  
           
           
         B.Vaškevičius   7-a vieta
        [102] 12:40   B.Vaškevičius
         R.Šileris     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Brazauskas      
    [70] 15:40   M.Maulė    
     M.Maulė   21:8  21:10 [19']    
      [80] 16:25   M.Maulė  
     A.Thapliyal     21:11  21:15 [19']  
    [71] 15:40   A.Thapliyal    
     K.Drevinskas   21:15  21:18 [25']     9-a vieta
        [103] 12:40   R.Krauklis
     P.Bertašius       21:12  21:11 [19']
    [72] 15:55   P.Bertašius    
     G.Čepkauskas   21:14  21:17 [28']    
      [81] 16:40   R.Krauklis  
     A.Montrimas     21:18  13:21  21:9 [41']  
    [73] 15:55   R.Krauklis    
     R.Krauklis   21:8  21:17 [25']    
           
         A.Thapliyal   11-a vieta
        [104] 12:40   P.Bertašius
         P.Bertašius     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Brazauskas    
      [82] 16:40   K.Drevinskas  
       K.Drevinskas   21:15  21:19 [24']   13-a vieta
        [105] 13:10   G.Čepkauskas
       G.Čepkauskas       B/Ž
      [83] 16:40   G.Čepkauskas  
       A.Montrimas   21:10  21:14 [27']  
           
           
         M.Brazauskas   15-a vieta
        [106] 13:10   A.Montrimas
    Dėl 17-32 vietos      A.Montrimas   15:21  21:14  21:15
         
   S.Saidu Mohamed      
   S.Saidu Mohamed   ->      
     S.Saidu Mohamed    
      ->    
   .      
    ->      
      [74] 15:55   J.Veende  
        21:6  21:16 [25']  
   D.Davis      
   D.Davis   ->      
    [58] 14:40   J.Veende    
   J.Veende     21:12  21:13 [29']    
   J.Veende      
    ->       17-a vieta
        [84] 16:40   K.Stafeckis
          21:16  21:12 [22']
   K.Stafeckis      
   K.Stafeckis   ->      
    [59] 14:40   K.Stafeckis    
   J.Sabulis     21:8  21:14 [19']    
   J.Sabulis      
    ->      
      [75] 16:10   K.Stafeckis  
        21:10  21:17 [19']  
   .      
    ->      
     J.Adomaitis    
   J.Adomaitis     ->    
   J.Adomaitis      
    ->    S.Saidu Mohamed   19-a vieta
       
         J.Adomaitis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Davis  
       D.Davis   ->   21-a vieta
       
       J.Sabulis     ->
       J.Sabulis  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.