Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Evaldas Bradūnas 
 Mantas Zinkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bradūnas, M.Zinkevičius      
 16       ->      
  [129] 15:55   E.Bradūnas, M.Zinkevičius    
 9   Mindaugas Kancleris 
 Paulius Nevedomskis 
    23:21  21:19 [28']    
[106] 14:40   M.Kancleris, P.Nevedomskis      
 8   Evaldas Giedraitis 
 Julius Masaitis 
  19:21  21:17  21:12 [34']      
    [153] 17:15   E.Bradūnas, M.Zinkevičius  
 5   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
      21:17  19:21  21:19 [43']  
[107] 14:40   V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 12   Deividas Golubickas 
 Giedrius Stasiulis 
  21:10  21:18 [30']      
  [130] 15:55   T.Supronas, L.Zavadskis    
 13   Simas Malakauskas 
 Ramūnas Ražanauskas 
    22:24  21:8  21:14 [39']    
[108] 14:40   T.Supronas, L.Zavadskis      
 4   Tadas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  21:7  21:6 [20']       1-a vieta
      [169] 17:40   E.Bradūnas, M.Zinkevičius
 3   Andrius Montrimas 
 Ardas Valantiejus 
        21:15  17:21  21:18 [52']
15:05   A.Montrimas, A.Valantiejus      
 14   Ąžuolas Galiauskas 
 Mantas Smalskis 
  21:7  21:13 [20']      
  [131] 15:55   A.Montrimas, A.Valantiejus    
 11   Vidmantas Jonikas 
 Tomas Meškutavičius 
    21:16  21:19 [31']    
[109] 15:05   M.Butautas, T.Tiškus      
 6   Mindaugas Butautas 
 Tomas Tiškus 
  21:14  16:21  21:16 [36']      
    [154] 17:15   A.Montrimas, A.Valantiejus  
 7   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
      21:11  21:14 [59']  
[110] 15:05   V.Korolkovas, R.Šimonis      
 10   Elmoras Adakauskas 
 Bronislovas Matelis 
  21:12  18:21  21:9 [36']      
  [132] 15:55   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 15         21:11  21:11 [30']    
 M.Stankevičius, A.Kordušas      
 2   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  ->    T.Supronas, L.Zavadskis   3-a vieta
      [170] 17:40   M.Stankevičius, A.Kordušas
       M.Stankevičius, A.Kordušas   21:19  21:19 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kancleris, P.Nevedomskis    
    [155] 17:15   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
     V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:15  21:17 [52']   5-a vieta
      [171] 18:05   M.Butautas, T.Tiškus
     M.Butautas, T.Tiškus     15:21  22:20  21:19 [44']
    [156] 17:15   M.Butautas, T.Tiškus  
     V.Korolkovas, R.Šimonis   17:21  21:17  21:16 [47']  
         
         
       M.Kancleris, P.Nevedomskis   7-a vieta
      [172] 18:05   V.Korolkovas, R.Šimonis
       V.Korolkovas, R.Šimonis   21:17  9:21  21:15 [41']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Giedraitis, J.Masaitis    
   E.Giedraitis, J.Masaitis   ->    
    [157] 17:15   D.Golubickas, G.Stasiulis  
   D.Golubickas, G.Stasiulis     16:21  22:20  21:13 [42']  
  [133] 15:55   D.Golubickas, G.Stasiulis    
   S.Malakauskas, R.Ražanauskas   21:15  21:11 [8']     9-a vieta
      [173] 18:05   V.Jonikas, T.Meškutavičius
   Ą.Galiauskas, M.Smalskis       21:0 [1']
  [134] 15:55   V.Jonikas, T.Meškutavičius    
   V.Jonikas, T.Meškutavičius   21:15  21:17 [9']    
    [158] 17:15   V.Jonikas, T.Meškutavičius  
   E.Adakauskas, B.Matelis     23:21  22:20 [27']  
   E.Adakauskas, B.Matelis    
    ->    
         
       E.Giedraitis, J.Masaitis   11-a vieta
      [174] 18:05   E.Giedraitis, J.Masaitis
       E.Adakauskas, B.Matelis   21:11  4:21  23:21 [34']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Malakauskas, R.Ražanauskas  
     S.Malakauskas, R.Ražanauskas   ->   13-a vieta
      [159] 17:15   S.Malakauskas, R.Ražanauskas
     Ą.Galiauskas, M.Smalskis     21:10  21:15 [27']
     Ą.Galiauskas, M.Smalskis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.