Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Evaldas Bradūnas 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Bradūnas, S.Zinkevičienė        
 32       ->        
  [16] 10:20   E.Bradūnas, S.Zinkevičienė      
 17   Julius Masaitis 
 Jurgita Bazytė 
    21:16  21:12 [25']      
[1] 10:00   J.Masaitis, J.Bazytė        
 16   Tomas Meškutavičius 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:18  21:16 [27']        
    [38] 11:35   E.Bradūnas, S.Zinkevičienė    
 9   Mantas Zinkevičius 
 Kristina Poškutė 
      15:21  21:11  21:13 [31']    
 M.Zinkevičius, K.Poškutė        
 24       ->        
  [17] 10:20   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė      
 25         21:18  21:16 [39']      
 G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė        
 8   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
  ->        
      [60] 12:30   E.Bradūnas, S.Zinkevičienė  
 5   Tadas Supronas 
 Lorena Valantiejienė 
        21:12  21:15 [48']  
 T.Supronas, L.Valantiejienė        
 28       ->        
  [18] 10:20   T.Supronas, L.Valantiejienė      
 21         21:14  21:11 [34']      
 V.Jonikas, E.Grigeliūnienė        
 12   Vidmantas Jonikas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
  ->        
    [39] 11:35   A.Kordušas, D.Jonkuvienė    
 13   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
      21:16  21:19 [19']    
 L.Zavadskis, I.Vidzėnienė        
 20       ->        
  [19] 10:45   A.Kordušas, D.Jonkuvienė      
 29         21:13  21:17 [34']      
 A.Kordušas, D.Jonkuvienė        
 4   Andrius Kordušas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  ->         1-a vieta
        [82] 13:45   E.Bradūnas, S.Zinkevičienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
          21:19  13:21  21:14 [37']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė        
 30       ->        
  [20] 10:45   E.Giedraitis, E.Mačiulytė      
 19         21:14  12:21  21:16 [32']      
 E.Giedraitis, E.Mačiulytė        
 14   Evaldas Giedraitis 
 Eglė Mačiulytė 
  ->        
    [40] 11:35   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
      21:16  21:8 [22']    
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė        
 22       ->        
  [21] 10:45   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 27         21:16  24:22 [26']      
 M.Trybas, S.Čalkina        
 6   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
  ->        
      [61] 12:30   T.Tiškus, D.Ruzvaltienė  
 7   Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
        21:15  21:14 [64']  
 M.Stankevičius, J.Sereckienė        
 26       ->        
  [22] 10:45   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė      
 23         21:9  21:6 [25']      
 G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė        
 10   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
  ->        
    [41] 11:35   T.Tiškus, D.Ruzvaltienė    
 15   Aurelijus Umantas 
 Ingrida Savickienė 
      20:22  21:12  21:16 [54']    
[2] 10:00   R.Ražanauskas, E.Bajorinaitė        
 18   Ramūnas Ražanauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:9  19:21  21:11 [35']      A.Kordušas, D.Jonkuvienė   3-a vieta
  [23] 10:45   T.Tiškus, D.Ruzvaltienė   [83] 13:45   A.Kordušas, D.Jonkuvienė
 31         12:21  21:8  21:10 [11']    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   22:20  21:19 [35']
 T.Tiškus, D.Ruzvaltienė        
 2   Tomas Tiškus 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
      [62] 12:30   T.Supronas, L.Valantiejienė  
       T.Supronas, L.Valantiejienė   22:20  14:21  21:17 [63']   5-a vieta
        [84] 13:45   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
       E.Giedraitis, E.Mačiulytė     21:14  21:12 [31']
      [63] 12:30   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
       G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė   21:11  22:20 [48']  
           
           
         G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė   7-a vieta
        [85] 13:45   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė
         E.Giedraitis, E.Mačiulytė   21:16  21:12 [31']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Masaitis, J.Bazytė      
    [42] 11:35   M.Zinkevičius, K.Poškutė    
     M.Zinkevičius, K.Poškutė   21:15  21:16 [22']    
      [64] 12:55   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė  
     V.Jonikas, E.Grigeliūnienė     21:9  19:21  21:13 [61']  
    [43] 11:35   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
     L.Zavadskis, I.Vidzėnienė   21:15  21:16 [23']     9-a vieta
        [86] 13:45   V.Martinkus, J.Vadeikienė
     V.Martinkus, J.Vadeikienė       22:20  18:21  21:16 [28']
    [44] 11:35   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
     M.Trybas, S.Čalkina   21:15  21:19 [49']    
      [65] 12:55   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     M.Stankevičius, J.Sereckienė     21:10  21:10 [39']  
    [45] 11:35   M.Stankevičius, J.Sereckienė    
     R.Ražanauskas, E.Bajorinaitė   21:16  15:21  21:16 [46']    
           
         M.Zinkevičius, K.Poškutė   11-a vieta
        [87] 13:45   M.Stankevičius, J.Sereckienė
         M.Stankevičius, J.Sereckienė   21:17  21:16 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Masaitis, J.Bazytė    
      [66] 12:55   J.Masaitis, J.Bazytė  
       V.Jonikas, E.Grigeliūnienė   21:13  21:14 [33']   13-a vieta
        [88] 13:45   M.Trybas, S.Čalkina
       M.Trybas, S.Čalkina     21:13  21:17 [8']
      [67] 12:55   M.Trybas, S.Čalkina  
       R.Ražanauskas, E.Bajorinaitė   21:2  21:19 [38']  
           
           
         V.Jonikas, E.Grigeliūnienė   15-a vieta
        [89] 13:45   R.Ražanauskas, E.Bajorinaitė
    Dėl 17-32 vietos      R.Ražanauskas, E.Bajorinaitė   21:9  21:7 [8']
         
   T.Meškutavičius, K.Ragalevičiūtė      
   T.Meškutavičius, K.Ragalevičiūtė   ->      
     T.Meškutavičius, K.Ragalevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Meškutavičius, K.Ragalevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [24] 10:45   A.Umantas, I.Savickienė
          19:21  21:13  21:8 [34']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Umantas, I.Savickienė  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Umantas, I.Savickienė    
   A.Umantas, I.Savickienė     ->    
   A.Umantas, I.Savickienė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.