Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23  
 1   Laimis Fiodorovas 
 Jonas Seniūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Fiodorovas, J.Seniūnas      
 16       ->      
  [123] 15:30   L.Fiodorovas, J.Seniūnas    
 9   Raimondas Banelis 
 Donatas Varžgalys 
    21:17  21:9 [24']    
[102] 14:40   R.Banelis, D.Varžgalys      
 8   Tadas Jarutis 
 Antanas Gelažėlis 
  15:21  21:16  21:12 [37']      
    [147] 16:50   D.Paulauskas, P.Žostautas  
 5   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
      21:17  11:21  21:12 [75']  
[103] 14:40   D.Paulauskas, P.Žostautas      
 12   Laimonas Bečalis 
 Vaidas Čepas 
  21:18  21:11 [27']      
  [124] 15:30   D.Paulauskas, P.Žostautas    
 13         28:26  21:14 [53']    
 A.Giedrikas, G.Kuginys      
 4   Aidas Giedrikas 
 Gedas Kuginys 
  ->       1-a vieta
      [165] 17:40   P.Bareika, D.Kumar
 3   Viktoras Grigorjevas 
 Giedrius Lukošius 
        21:19  21:11 [18']
 V.Grigorjevas, G.Lukošius      
 14       ->      
  [125] 15:30   P.Bareika, D.Kumar    
 11   Paulius Bareika 
 Devender Kumar 
    21:19  17:21  21:18 [47']    
[104] 14:40   P.Bareika, D.Kumar      
 6   Edmundas Mackevičius 
 Gediminas Vaitkevičius 
  21:17  21:8 [23']      
    [148] 16:50   P.Bareika, D.Kumar  
 7   Tomas Aleksandravičius 
 Ramūnas Dovydėnas 
      21:16  21:17 [21']  
[105] 14:40   T.Aleksandravičius, R.Dovydėnas      
 10   Darius Kubilius 
 Tomas Vareika 
  20:22  21:11  21:19 [40']      
  [126] 15:55   T.Aleksandravičius, R.Dovydėnas    
 15         21:10  21:15 [37']    
 T.Grigas, R.Stakionis      
 2   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  ->    L.Fiodorovas, J.Seniūnas   3-a vieta
      [166] 17:40   L.Fiodorovas, J.Seniūnas
       T.Aleksandravičius, R.Dovydėnas   21:10  21:11 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Banelis, D.Varžgalys    
    [149] 16:50   A.Giedrikas, G.Kuginys  
     A.Giedrikas, G.Kuginys   21:19  21:15 [20']   5-a vieta
      [167] 17:40   A.Giedrikas, G.Kuginys
     V.Grigorjevas, G.Lukošius     21:19  21:16 [23']
    [150] 16:50   V.Grigorjevas, G.Lukošius  
     T.Grigas, R.Stakionis   21:12  19:21  21:11 [62']  
         
         
       R.Banelis, D.Varžgalys   7-a vieta
      [168] 17:40   R.Banelis, D.Varžgalys
       T.Grigas, R.Stakionis   14:21  21:19  21:12 [48']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Jarutis, A.Gelažėlis    
   T.Jarutis, A.Gelažėlis   ->    
    [127] 15:55   L.Bečalis, V.Čepas  
   L.Bečalis, V.Čepas     21:14  21:5 [34']  
   L.Bečalis, V.Čepas    
    ->     9-a vieta
      [151] 16:50   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius
        21:9  16:21  21:18 [62']
   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius    
   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius   ->    
    [128] 15:55   E.Mackevičius, G.Vaitkevičius  
   D.Kubilius, T.Vareika     21:18  21:17 [33']  
   D.Kubilius, T.Vareika    
    ->    
         
       T.Jarutis, A.Gelažėlis   11-a vieta
      [152] 16:50   D.Kubilius, T.Vareika
       D.Kubilius, T.Vareika   21:18  16:21  21:19 [61']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019
2019-06-26 10:00 2019-06-30 21:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.