Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis, Data: 2019-03-23, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Lina Gorienė 
 Kamilė Rutkauskaitė 
21
11
21
6
 5'
21
13
21
5
 19'
84/35
49
2
1
2 Gitana Pšibilskienė 
 Miglė Riaubaitė 
11
21
6
21
 5'
17
21
13
21
 20'
47/84
-37
0
3
3 Agnė Kirdeikytė 
 Gintarė Zajarskienė 
13
21
5
21
 19'
21
17
21
13
 20'
60/72
-12
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sigita Grigaravičienė 
 Goda Giedrikaitė 
1
0
18
21
13
21
 24'
32/42
-10
1
2
2 Kornelija Norkevičiūtė 
 Jekaterina Goriainova 
0
1
0
1
0/2
-2
0
3
3 Laura Bičiūnienė 
 Jurgita Karalienė 
21
18
21
13
 24'
1
0
43/31
12
2
1



2019-03-23  
   1-a vieta
 1    Lina Gorienė,  Kamilė Rutkauskaitė  
[160] 17:15   L.Bičiūnienė, J.Karalienė
 6    Laura Bičiūnienė,  Jurgita Karalienė   23:21  13:21  21:17 [25']
   



2019-03-23  
   3-a vieta
 2    Sigita Grigaravičienė,  Goda Giedrikaitė  
[161] 17:15   S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė
 5    Agnė Kirdeikytė,  Gintarė Zajarskienė   21:12  21:10 [25']
   



2019-03-23  
   5-a vieta
 3    Gitana Pšibilskienė,  Miglė Riaubaitė  
[162] 17:40   G.Pšibilskienė, M.Riaubaitė
 4    Kornelija Norkevičiūtė,  Jekaterina Goriainova     B/Ž
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.