Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Juodvalkis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
21
9
18
21
21
17
 41'
19
21
21
12
21
15
 32'
121/95
26
2
1
2 Žilvinas Aleksevičius 
 Arnoldas Mockus 
9
21
21
18
17
21
 41'
21
13
21
16
 21'
89/89
0
1
2
3 Aidas Indriošius 
 Gedas Petraitis 
21
19
12
21
15
21
 32'
13
21
16
21
 21'
77/103
-26
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kęstutis Krūminas 
 Edmundas Petrošius 
21
18
21
11
 19'
14
21
9
21
 16'
65/71
-6
1
2
2 Tadas Jarutis 
 Erlandas Roličius 
18
21
11
21
 19'
12
21
17
21
 22'
58/84
-26
0
3
3 Alfredas Fedenko 
 Tomas Šorius 
21
14
21
9
 16'
21
12
21
17
 22'
84/52
32
2
1



2019-03-16  
   1-a vieta
 1    Mindaugas Juodvalkis,  Gintautas Šiaučiūnas  
[59] 15:55   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas
 6    Alfredas Fedenko,  Tomas Šorius   22:24  21:16  23:21 [41']
   



2019-03-16  
   3-a vieta
 2    Kęstutis Krūminas,  Edmundas Petrošius  
[60] 15:55   Ž.Aleksevičius, A.Mockus
 3    Žilvinas Aleksevičius,  Arnoldas Mockus   23:25  21:17  21:16 [39']
   



2019-03-16  
   5-a vieta
 4    Tadas Jarutis,  Erlandas Roličius  
[61] 16:25   A.Indriošius, G.Petraitis
 5    Aidas Indriošius,  Gedas Petraitis   21:15  22:20 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.