Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas , Data: 2019-03-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Petrošius, V.Slušnienė      
 16       ->      
  [9] 10:45   E.Petrošius, V.Slušnienė    
 9   Tomas Šorius 
 Kristina Freimanaitė 
    21:12  21:18 [18']    
[1] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 8   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:10  21:10 [22']      
    [19] 11:35   E.Petrošius, V.Slušnienė  
 5   Sigitas Galentas 
 Renata Staupelienė 
      21:13  21:18 [19']  
[2] 10:00   S.Galentas, R.Staupelienė      
 12   Erlandas Roličius 
 Diana Darbutienė 
  21:15  21:8 [17']      
  [10] 10:45   T.Jarutis, M.Petreikytė    
 13         21:4  16:21  21:15 [31']    
 T.Jarutis, M.Petreikytė      
 4   Tadas Jarutis 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [29] 12:55   E.Petrošius, V.Slušnienė
 3   Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
        21:16  18:21  21:19 [31']
 A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 14       ->      
  [11] 10:45   V.Viederis, S.Kliaubienė    
 11   Gedas Petraitis 
 Jurita Repšienė 
    21:19  21:12 [26']    
[3] 10:00   V.Viederis, S.Kliaubienė      
 6   Vidmantas Viederis 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:19  21:12 [19']      
    [20] 11:35   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė  
 7   Arnoldas Mockus 
 Rima Januškienė 
      21:8  21:13 [22']  
[4] 10:00   A.Mockus, R.Januškienė      
 10   Marius Rimkus 
 Marija Rimkutė 
  21:14  21:9 [19']      
  [12] 10:45   V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:15  23:21 [22']    
 V.Krasovskij, L.Šiaučiūnienė      
 2   Vitalij Krasovskij 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    T.Jarutis, M.Petreikytė   3-a vieta
      [30] 12:55   V.Viederis, S.Kliaubienė
       V.Viederis, S.Kliaubienė   21:14  21:17 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Krūminas, G.Krūminienė    
    [21] 12:05   S.Galentas, R.Staupelienė  
     S.Galentas, R.Staupelienė   21:17  25:23 [27']   5-a vieta
      [31] 12:55   A.Mockus, R.Januškienė
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova     21:17  21:10 [24']
    [22] 12:05   A.Mockus, R.Januškienė  
     A.Mockus, R.Januškienė   21:15  21:13 [26']  
         
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   7-a vieta
      [32] 12:55   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova
       A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova   17:21  22:20  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Šorius, K.Freimanaitė    
   T.Šorius, K.Freimanaitė   ->    
    [13] 11:10   T.Šorius, K.Freimanaitė  
   E.Roličius, D.Darbutienė     21:10  19:21  21:16 [34']  
   E.Roličius, D.Darbutienė    
    ->     9-a vieta
      [23] 12:05   T.Šorius, K.Freimanaitė
        24:26  22:20  21:13 [39']
   G.Petraitis, J.Repšienė    
   G.Petraitis, J.Repšienė   ->    
    [14] 11:10   G.Petraitis, J.Repšienė  
   M.Rimkus, M.Rimkutė     21:12  21:16 [23']  
   M.Rimkus, M.Rimkutė    
    ->    
         
       E.Roličius, D.Darbutienė   11-a vieta
      [24] 12:05   E.Roličius, D.Darbutienė
       M.Rimkus, M.Rimkutė   21:15  21:12 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.