Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 16       ->      
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [89] 14:45   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
 5   Gustė Gedminaitė 
 Marija Kolojanskaitė 
      21:4  21:6 [26']  
 G.Gedminaitė, M.Kolojanskaitė      
 12       ->      
  [80] 14:00   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
 13         21:18  21:9 [22']    
 E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė      
 4   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
  ->       1-a vieta
      [100] 15:10   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė
 3   Roberta Neverauskaitė 
 Nomeda Seniūnaitė 
        21:6  21:5 [19']
 R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė      
 14       ->      
  [81] 14:00   R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė    
 11   Mėta Monkevičiūtė 
 Ema Pocevičiūtė 
    21:15  21:15 [22']    
[73] 13:40   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė      
 6   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
  21:9  21:6 [19']      
    [90] 14:45   V.Bernotaitė, A.Peleckytė  
 7   Loreta Radavičiūtė 
 Viltė Žakaitytė 
      21:7  21:5 [20']  
[74] 13:40   U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė      
 10   Urtė Mackevičiūtė 
 Ugnė Tiškutė 
  21:8  21:6 [12']      
  [82] 14:25   V.Bernotaitė, A.Peleckytė    
 15         21:9  21:7 [21']    
 V.Bernotaitė, A.Peleckytė      
 2   Viktorija Bernotaitė 
 Atėnė Peleckytė 
  ->    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   3-a vieta
      [101] 15:10   R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė
       R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė   21:12  20:22  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     G.Gedminaitė, M.Kolojanskaitė  
     G.Gedminaitė, M.Kolojanskaitė   ->   5-a vieta
      [102] 15:30   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė     21:9  21:7 [18']
    [91] 14:45   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė  
     U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė   21:12  21:19 [26']  
         
         
        7-a vieta
       U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė
       U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė
        ->
   M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė    
   M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė   ->    
    [92] 14:45   M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė  
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė     21:14  21:6 [21']  
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė
       L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.