Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Marius Akucevičius    Dėl 1-8 vietos      
 M.Akucevičius      
 16       ->      
  [92] 14:50   M.Akucevičius    
 9   Artūras Olšauskas      23:21  21:5 [24']    
[83] 14:25   S.Malakauskas      
 8   Simas Malakauskas    22:20  21:18 [7']      
    [104] 15:40   M.Akucevičius  
 5   Egidijus Merkevičius        21:19  23:21 [13']  
[84] 14:25   E.Merkevičius      
 12   Deivydas Žilinskas    21:13  21:19 [42']      
  [93] 14:50   D.Juodsnukis    
 13   Egidijus Karaliūnas      21:16  19:21  21:13 [38']    
[85] 14:25   D.Juodsnukis      
 4   Dalius Juodsnukis    21:11  21:7 [22']       1-a vieta
      [115] 16:25   M.Šatrauskas
 3   Jonas Bartkus          21:10  21:19 [29']
[86] 14:25   J.Bartkus      
 14   Robertas Venckus    21:16  13:21  21:17 [34']      
  [94] 14:50   A.Valatka    
 11   Juozas Adomaitis      21:15  21:8 [20']    
[87] 14:25   A.Valatka      
 6   Augustas Valatka    21:18  23:21 [37']      
    [105] 15:40   M.Šatrauskas  
 7   Vaidas Korolkovas        21:9  21:5 [19']  
[88] 14:25   M.Brazauskas      
 10   Marius Brazauskas    21:17  21:17 [33']      
  [95] 14:50   M.Šatrauskas    
 15   Mantas Šatrauskas      21:9  21:10 [17']    
[89] 14:25   M.Šatrauskas      
 2   Martynas Povilaitis    21:14  21:10 [30']    D.Juodsnukis   3-a vieta
      [116] 16:25   D.Juodsnukis
       A.Valatka   22:20  21:15 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Malakauskas    
    [106] 15:40   S.Malakauskas  
     E.Merkevičius   21:12  21:15 [21']   5-a vieta
      [117] 16:25   M.Brazauskas
     J.Bartkus     22:24  21:14  21:10 [36']
    [107] 15:40   M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:14  21:5 [34']  
         
         
       E.Merkevičius   7-a vieta
      [118] 16:25   E.Merkevičius
       J.Bartkus   21:17  15:21  21:13 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Olšauskas    
   A.Olšauskas   ->    
    [108] 15:40   A.Olšauskas  
   D.Žilinskas     11:21  21:13  21:16 [34']  
  [96] 14:50   D.Žilinskas    
   E.Karaliūnas   21:19  21:11 [37']     9-a vieta
      [119] 16:25   A.Olšauskas
   R.Venckus       21:18  21:17 [32']
  [97] 14:50   J.Adomaitis    
   J.Adomaitis   16:21  21:17  21:14 [32']    
    [109] 15:40   M.Povilaitis  
   V.Korolkovas     21:13  21:18 [32']  
  [98] 14:50   M.Povilaitis    
   M.Povilaitis   21:14  21:14 [35']    
         
       D.Žilinskas   11-a vieta
      [120] 16:25   J.Adomaitis
       J.Adomaitis   21:13  17:21  23:21 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Karaliūnas  
     E.Karaliūnas   ->   13-a vieta
      [121] 16:25   V.Korolkovas
     R.Venckus     21:16  21:19 [26']
    [110] 15:40   V.Korolkovas  
     V.Korolkovas   21:16  21:7 [24']  
         
         
        15-a vieta
       R.Venckus
       R.Venckus   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.