Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2019, Data: 2019-05-18, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė   Dėl 1-4 vietų    
 S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 8       ->    
  [9] 09:45   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė  
 5   Diana Valantinaitė ,   Ieva Vidzėnienė      19:21  21:13  21:11 [31']  
[3] 09:00   D.Valantinaitė, I.Vidzėnienė    
 4   Eglė Gedminienė ,   Emilija Žėkaitė    21:18  21:18 [17']    1-a vieta
    [15] 10:10   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė
 3   Neringa Martinavičiūtė ,   Dovilė Ruzvaltienė        21:17  17:21  21:15 [37']
[4] 09:00   N.Martinavičiūtė, D.Ruzvaltienė    
 6   Modesta Kožkuvienė ,   Asta Mažulienė    21:13  21:13 [25']    
  [10] 09:45   N.Martinavičiūtė, D.Ruzvaltienė  
 7         21:16  21:14 [27']  
 A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė    
 2   Aldona Kasparavičienė ,   Judita Vadeikienė    ->    
     
     D.Valantinaitė, I.Vidzėnienė  3-a vieta
  [16] 10:10   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė
   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė   21:12  21:13 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Gedminienė, E.Žėkaitė  
   E.Gedminienė, E.Žėkaitė   ->  5-a vieta
    [11] 09:45   E.Gedminienė, E.Žėkaitė
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė     21:18  9:21  21:16 [30']
   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.