Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior 2019 (N3), Data: 2019-05-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Domas Daugėla 
 Adomas Zavackas 
24
22
21
19
 22'
21
16
21
18
 19'
87/75
12
2
1
2 Paulius Jakubčionis 
 Daniel Leonovič 
22
24
19
21
 22'
21
3
21
7
 13'
83/55
28
1
2
3 Sviatoslav Papušin 
 Martynas Plauška 
16
21
18
21
 19'
3
21
7
21
 13'
44/84
-40
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Adas Kaminskas 
 Mantas Šatkauskas 
21
17
21
10
21
7
21
7
84/41
43
2
1
2 Daugirdas Špakauskas 
 Benas Bačkaitis 
17
21
10
21
21
16
21
13
 18'
69/71
-2
1
2
3 Titas Bartusevičius 
 Pijus Povilonis 
7
21
7
21
16
21
13
21
 18'
43/84
-41
0
3



2019-05-25  
   1-a vieta
 1    Domas Daugėla,  Adomas Zavackas  
[99] 16:00   A.Kaminskas, M.Šatkauskas
 2    Adas Kaminskas,  Mantas Šatkauskas   21:11  22:20 [18']
   



2019-05-25  
   3-a vieta
 3    Paulius Jakubčionis,  Daniel Leonovič  
[100] 16:00   P.Jakubčionis, D.Leonovič
 4    Daugirdas Špakauskas,  Benas Bačkaitis   21:15  21:19 [21']
   



2019-05-25  
   5-a vieta
 5    Sviatoslav Papušin,  Martynas Plauška  
[101] 16:00   S.Papušin, M.Plauška
 6    Titas Bartusevičius,  Pijus Povilonis   21:12  21:13
   



2019-05-25  
   7-a vieta
 7      
[102] 16:00 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.