Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
N badminton Taurė, Data: 2019-03-30, Vieta: N badminton, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30 2019-03-30  
 1   Minija Barauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė      
 16       ->      
  [61] 14:20   M.Barauskaitė    
 9   Amelija Klimaitė      11:0  11:3  11:1 [13']    
[49] 13:40   A.Klimaitė      
 8   Vaiva Plieniūtė    12:10  11:9  11:7 [29']      
    [72] 15:15   M.Barauskaitė  
 5   Lukrecija Bartuškaitė        11:3  11:5  11:5 [16']  
[50] 13:40   L.Bartuškaitė      
 12   Gabija Acutė    11:4  11:7  11:8 [11']      
  [62] 14:20   A.Ramaneckaitė    
 13   Skaistė Liutkutė      11:6  11:9  11:9 [22']    
[51] 13:40   A.Ramaneckaitė      
 4   Aurelija Ramaneckaitė    11:6  11:7  11:2 [30']       1-a vieta
      [82] 15:55   M.Barauskaitė
 3   Akvilė Petkevičiūtė          12:10  11:4  14:12 [18']
 A.Petkevičiūtė      
 14       ->      
  [63] 14:35   A.Petkevičiūtė    
 11   Mantė Songinaitė      11:6  11:4  11:9 [15']    
[52] 13:40   G.Tomkevičiūtė      
 6   Gintarė Tomkevičiūtė    11:8  11:5  11:8 [24']      
    [73] 15:15   M.Marcinkevičiūtė  
 7   Ugnė Stankevičiūtė        14:12  11:5  7:11  11:4 [24']  
[53] 13:40   U.Stankevičiūtė      
 10   Rugilė Vosyliutė    11:4  11:6  11:9 [16']      
  [64] 14:35   M.Marcinkevičiūtė    
 15         11:5  11:8  11:2 [15']    
 M.Marcinkevičiūtė      
 2   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->    A.Ramaneckaitė   3-a vieta
      [83] 15:55   A.Petkevičiūtė
       A.Petkevičiūtė   11:7  11:5  11:7 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Klimaitė    
    [74] 15:15   L.Bartuškaitė  
     L.Bartuškaitė   11:3  11:4  11:1 [18']   5-a vieta
      [84] 15:55   L.Bartuškaitė
     G.Tomkevičiūtė     11:8  5:11  7:11  11:1  11:8 [34']
    [75] 15:15   U.Stankevičiūtė  
     U.Stankevičiūtė   7:11  8:11  11:5  11:6  11:9 [34']  
         
         
       A.Klimaitė   7-a vieta
     
       G.Tomkevičiūtė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Plieniūtė    
   V.Plieniūtė   ->    
    [76] 15:15   V.Plieniūtė  
   G.Acutė     11:7  11:7  11:7 [15']  
  [65] 14:35   G.Acutė    
   S.Liutkutė   12:10  9:11  11:8  13:11 [23']     9-a vieta
      [85] 16:10   M.Songinaitė
        11:7  11:2  11:7 [16']
   M.Songinaitė    
   M.Songinaitė   ->    
    [77] 15:35   M.Songinaitė  
   R.Vosyliutė     11:9  11:7  11:3 [20']  
   R.Vosyliutė    
    ->    
         
       G.Acutė   11-a vieta
     
       R.Vosyliutė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Liutkutė  
     S.Liutkutė   ->   13-a vieta
       S.Liutkutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.