Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Adomas Mažeika    Dėl 1-8 vietos      
 A.Mažeika      
 16       ->      
     A.Mažeika    
 9           B/Ž    
 N.Turūta      
 8   Naglis Turūta    ->      
    [40] 12:05    A.Mažeika  
 5   Saulius Valasevicius        21:9  21:11 [17']  
[8] 10:00    S.Valasevicius      
 12   Albertas Bašys      B/Ž      
  [22] 10:50    B.Drobavičius    
 13         21:14  21:4 [16']    
 B.Drobavičius      
 4   Benas Drobavičius    ->       1-a vieta
      [61] 12:55    A.Mažeika
 3   Joringis Skirgaila          16:21  21:15  21:10 [32']
 J.Skirgaila      
 14       ->      
  [23] 11:15    J.Skirgaila    
 11   Kajus Ragaliauskas      21:2  21:0 [10']    
[9] 10:25    K.Ragaliauskas      
 6   Matas Klimas    ->      
    [41] 12:05    J.Skirgaila  
 7   Aleksandras Kriauza        21:12  21:15 [21']  
 A.Kriauza      
 10       ->      
  [24] 11:15    D.Tankevič    
 15         21:4  21:5 [17']    
 D.Tankevič      
 2   Daniel Tankevič    ->    B.Drobavičius   3-a vieta
      [61] 12:55    D.Tankevič
       D.Tankevič   21:7  21:9 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Turūta    
     S.Valasevicius  
     S.Valasevicius     B/Ž   5-a vieta
      [62] 13:20    S.Valasevicius
     K.Ragaliauskas     21:5  21:5 [13']
    [42] 12:05    K.Ragaliauskas  
     A.Kriauza   21:11  21:10 [18']  
         
         
       N.Turūta   7-a vieta
       A.Kriauza
       A.Kriauza     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     A.Bašys  
   A.Bašys     ->  
   A.Bašys    
    ->     9-a vieta
      [63] 13:20 
        ->
   M.Klimas    
   M.Klimas   ->    
     M.Klimas  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.