Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC Junior (N1), Data: 2019-09-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Nojus Budrikas ,   Mantas Šatkauskas   Dėl 1-4 vietų    
[136] 17:05    N.Budrikas, M.Šatkauskas    
 8   Pijus Povilonis ,   Matas Stacevičius    21:14  21:13 [17']    
  [146] 17:30    N.Budrikas, M.Šatkauskas  
 5   Benediktas Kamantauskas ,   Jurgis Jatulis      21:17  17:21  23:21 [37']  
[137] 17:05    B.Kamantauskas, J.Jatulis    
 4   Titas Žibūda ,   Adomas Zavackas    23:21  12:21  21:13 [38']    1-a vieta
    [154] 17:55    R.Lesinskas, D.Tankevič
 3   Rokas Lesinskas ,   Dominik Tankevič        18:21  21:13  23:21 [37']
[138] 17:05    R.Lesinskas, D.Tankevič    
 6   Paulius Jakubčionis ,   Emilis Jonkus    21:9  21:15 [17']    
  [147] 17:30    R.Lesinskas, D.Tankevič  
 7   Benas Bačkaitis ,   Jokūbas Kazlauskas      21:9  21:18 [19']  
[139] 17:05    D.Leonovič, N.Tenikaitis    
 2   Daniel Leonovič ,   Nojus Tenikaitis    21:15  21:10 [18']    
     
     B.Kamantauskas, J.Jatulis  3-a vieta
  [155] 17:55    D.Leonovič, N.Tenikaitis
   D.Leonovič, N.Tenikaitis   21:3  21:19 [18']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   P.Povilonis, M.Stacevičius    
  [148] 17:30    T.Žibūda, A.Zavackas  
   T.Žibūda, A.Zavackas   21:9  21:15 [18']  5-a vieta
    [156] 17:55    T.Žibūda, A.Zavackas
   P.Jakubčionis, E.Jonkus     21:10  21:8 [15']
  [149] 17:30    P.Jakubčionis, E.Jonkus  
   B.Bačkaitis, J.Kazlauskas   21:15  21:17 [18']  
       
       
     P.Povilonis, M.Stacevičius  7-a vieta
    [157] 17:55    P.Povilonis, M.Stacevičius
     B.Bačkaitis, J.Kazlauskas   21:18  21:18 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.