Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and MIX, Data: 2019-10-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Šemeta 
 Dainius Čeplinskas 
16
21
11
21
 18'
17
21
21
8
21
17
 27'
86/88
-2
1
2
2 Domas Pakšys 
 Ramūnas Kavaliauskas 
21
16
21
11
 18'
21
16
21
9
 18'
84/52
32
2
1
3 Vidas Salietis 
 Pranciškus Gečas 
21
17
8
21
17
21
 27'
16
21
9
21
 18'
71/101
-30
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrius Miestauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
21
14
21
9
 14'
21
12
21
12
 14'
84/47
37
2
1
2 Fernandas Juchnevičius 
 Gintautas Jaugielavičius 
14
21
9
21
 14'
21
11
21
9
 12'
65/62
3
1
2
3 Augustas Pečiboršč 
 Dalius Martinaitis 
12
21
12
21
 14'
11
21
9
21
 12'
44/84
-40
0
3



2019-10-12  
   1-a vieta
 2    Giedrius Miestauskas,  Vilmantas Pratusevičius  
[39] 13:00   D.Pakšys, R.Kavaliauskas
 3    Domas Pakšys,  Ramūnas Kavaliauskas   21:18  25:23 [22']
   



2019-10-12  
   3-a vieta
 1    Karolis Šemeta,  Dainius Čeplinskas  
[40] 13:00   K.Šemeta, D.Čeplinskas
 4    Fernandas Juchnevičius,  Gintautas Jaugielavičius   22:20  21:16 [21']
   



2019-10-12  
   5-a vieta
 5    Vidas Salietis,  Pranciškus Gečas  
[41] 13:00   V.Salietis, P.Gečas
 6    Augustas Pečiboršč,  Dalius Martinaitis   26:28  24:22  21:8 [30']
   



2019-10-12  
   7-a vieta
 7      
[42] 13:00 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.