Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and MIX, Data: 2019-10-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
21
13
21
15
 17'
12
21
24
22
21
16
 29'
21
9
21
14
 13'
20
22
21
14
21
18
 27'
21
8
21
8
 11'
245/180
65
5
1
2 Augustas Pečiboršč 
 Akvilė Kazlienė  
13
21
15
21
 17'
21
14
15
21
17
21
 23'
21
16
21
15
 15'
21
13
21
17
 16'
21
15
21
11
 14'
207/185
22
3
2
3 Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
21
12
22
24
16
21
 29'
14
21
21
15
21
17
 23'
20
22
19
21
 18'
21
18
21
12
 18'
21
15
15
21
21
15
 27'
253/234
19
3
4
4 Darius Sirvydis 
 Diana Daugerd 
9
21
14
21
 13'
16
21
15
21
 15'
22
20
21
19
 18'
21
6
21
19
 15'
21
18
15
21
21
16
 25'
196/203
-7
3
3
5 Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
22
20
14
21
18
21
 27'
13
21
17
21
 16'
18
21
12
21
 18'
6
21
19
21
 15'
15
21
21
18
21
9
 22'
196/236
-40
1
5
6 Dainius Mazėtis 
 Emilija Petrauskaitė 
8
21
8
21
 11'
15
21
11
21
 14'
15
21
21
15
15
21
 27'
18
21
21
15
16
21
 25'
21
15
18
21
9
21
 22'
196/255
-59
0
6

  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.