Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Velykinis "Volano" badmintono turnyras, Data: 2019-04-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20 2019-04-20  
 1   Mindaugas Juodvalkis 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas      
 16       ->      
  [16] 10:45   M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas    
 9   Darius Jurgilas 
 Kęstutis Kučinskas 
    21:12  21:17 [28']    
[5] 10:00   D.Jurgilas, K.Kučinskas      
 8   Tomas Raulinavičius 
 Tomas Tenikaitis 
  12:21  21:17  21:17 [34']      
    [32] 12:00   D.Kumar, Ž.Sabulis  
 5   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
      21:9  21:15 [21']  
[6] 10:00   S.Rukša, R.Ubis      
 12   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
  21:19  21:8 [16']      
  [17] 10:45   D.Kumar, Ž.Sabulis    
 13         21:18  21:12 [27']    
 D.Kumar, Ž.Sabulis      
 4   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
  ->       1-a vieta
      [48] 12:55   D.Kumar, Ž.Sabulis
 3   Kęstutis Krūminas 
 Jonas Šileris 
        21:18  21:14 [47']
 K.Krūminas, J.Šileris      
 14       ->      
  [18] 10:45   G.Kareiva, D.Paulauskas    
 11   Gintautas Bartušis 
 Vilmantas Liorančas 
    21:15  21:11 [24']    
[7] 10:00   G.Kareiva, D.Paulauskas      
 6   Gediminas Kareiva 
 Dominykas Paulauskas 
  21:17  21:23  21:14 [36']      
    [33] 12:00   M.Loveikis, A.Šadbaras  
 7   Giedrius Lukošius 
 Paulius Lukošius 
      21:14  21:19 [23']  
[8] 10:00   M.Loveikis, A.Šadbaras      
 10   Mindaugas Loveikis 
 Audrius Šadbaras 
  21:15  21:13 [12']      
  [19] 11:10   M.Loveikis, A.Šadbaras    
 15         22:20  21:16 [24']    
 T.Jarutis, E.Petrošius      
 2   Tadas Jarutis 
 Edmundas Petrošius 
  ->    M.Juodvalkis, G.Šiaučiūnas   3-a vieta
      [49] 13:20   G.Kareiva, D.Paulauskas
       G.Kareiva, D.Paulauskas   21:19  21:11 [41']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Jurgilas, K.Kučinskas    
    [34] 12:00   S.Rukša, R.Ubis  
     S.Rukša, R.Ubis   21:9  21:13 [26']   5-a vieta
      [50] 13:20   K.Krūminas, J.Šileris
     K.Krūminas, J.Šileris     21:9  20:22  24:22 [38']
    [35] 12:00   K.Krūminas, J.Šileris  
     T.Jarutis, E.Petrošius   25:23  21:14 [26']  
         
         
       D.Jurgilas, K.Kučinskas   7-a vieta
      [51] 13:20   T.Jarutis, E.Petrošius
       T.Jarutis, E.Petrošius   21:9  16:21  21:15 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Raulinavičius, T.Tenikaitis    
   T.Raulinavičius, T.Tenikaitis   ->    
    [20] 11:10   T.Raulinavičius, T.Tenikaitis  
   L.Liepa, A.Stankevičius     21:17  21:12 [26']  
   L.Liepa, A.Stankevičius    
    ->     9-a vieta
      [36] 12:00   G.Lukošius, P.Lukošius
        21:15  17:21  21:19 [36']
   G.Bartušis, V.Liorančas    
   G.Bartušis, V.Liorančas   ->    
    [21] 11:10   G.Lukošius, P.Lukošius  
   G.Lukošius, P.Lukošius     21:18  21:6 [24']  
   G.Lukošius, P.Lukošius    
    ->    
         
       L.Liepa, A.Stankevičius   11-a vieta
      [37] 12:30   G.Bartušis, V.Liorančas
       G.Bartušis, V.Liorančas   22:20  21:14 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-05 10:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VD  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.