Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (4 etapas), Data: 2019-04-27, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27 2019-04-27  
 1   Arūnas Vizgirda 
 Svetlana Čalkina 
  Dėl 1-8 vietos      
[75] 15:35   A.Vizgirda, S.Čalkina      
 16   Tadas Staniulis 
 Grėtė Stanaitytė 
  21:13  21:10 [19']      
  [94] 17:10   R.Vizgirda, B.Baranauskaitė    
 9   Aidas Poderys 
 Irena Peleckienė 
    21:14  19:21  21:14 [32']    
[76] 16:00   R.Vizgirda, B.Baranauskaitė      
 8   Rytis Vizgirda 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:19  21:17 [27']      
    [113] 18:50   R.Vizgirda, B.Baranauskaitė  
 5   Saulius Eibukas 
 Jolanta Treinytė 
      21:16  21:12 [30']  
[77] 16:00   S.Eibukas, J.Treinytė      
 12   Tadas Jarutis 
 Milda Geršvaltaitytė 
  21:9  21:12 [26']      
  [95] 17:10   D.Kubilius, J.Živatkauskaitė    
 13   Giedrius Arbačiauskas 
 Regina Narijauskaitė 
    21:8  8:21  21:13 [26']    
[78] 16:00   D.Kubilius, J.Živatkauskaitė      
 4   Darius Kubilius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:12  15:21  21:11 [31']       1-a vieta
      [129] 20:05   V.Bagdanavičius, J.Kazakauskaitė
 3   Arnoldas Slušnys 
 Vaida Žitlinskaitė 
        15:21  21:16  21:6 [33']
[79] 16:00   A.Slušnys, V.Žitlinskaitė      
 14   Lukas Puišys 
 Diana Nikitina 
  21:7  21:18 [22']      
  [96] 17:35   V.Bagdanavičius, J.Kazakauskaitė    
 11   Tomas Petrauskas 
 Diana Vizgirdienė 
    21:17  15:21  21:16 [28']    
[80] 16:00   V.Bagdanavičius, J.Kazakauskaitė      
 6   Valentinas Bagdanavičius 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:13  21:11 [19']      
    [114] 18:50   V.Bagdanavičius, J.Kazakauskaitė  
 7   Jovitas Gatelis 
 Inga Bankauskienė 
      21:15  21:15 [21']  
[81] 16:20   J.Gatelis, I.Bankauskienė      
 10   Egidijus Peleckis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:9  20:22  21:11 [14']      
  [97] 17:35   V.Golubevas, R.Petrošienė    
 15   Šarūnas Poderys 
 Diana Valantinaitė 
    17:21  21:13  21:16 [30']    
[82] 16:20   V.Golubevas, R.Petrošienė      
 2   Valentinas Golubevas 
 Ramunė Petrošienė 
  21:17  21:13 [6']    D.Kubilius, J.Živatkauskaitė   3-a vieta
      [130] 20:05   V.Golubevas, R.Petrošienė
       V.Golubevas, R.Petrošienė   21:13  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Vizgirda, S.Čalkina    
    [115] 18:50   S.Eibukas, J.Treinytė  
     S.Eibukas, J.Treinytė   21:12  16:21  21:17 [35']   5-a vieta
      [131] 20:30   A.Slušnys, V.Žitlinskaitė
     A.Slušnys, V.Žitlinskaitė     21:17  21:19 [25']
    [116] 19:15   A.Slušnys, V.Žitlinskaitė  
     J.Gatelis, I.Bankauskienė   19:21  21:18  21:16 [34']  
         
         
       A.Vizgirda, S.Čalkina   7-a vieta
     
       J.Gatelis, I.Bankauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Staniulis, G.Stanaitytė      
  [98] 17:35   T.Staniulis, G.Stanaitytė    
   A.Poderys, I.Peleckienė   21:15  22:20 [20']    
    [117] 19:15   G.Arbačiauskas, R.Narijauskaitė  
   T.Jarutis, M.Geršvaltaitytė     10:21  21:9  21:11 [23']  
  [99] 17:35   G.Arbačiauskas, R.Narijauskaitė    
   G.Arbačiauskas, R.Narijauskaitė   21:11  21:12 [16']     9-a vieta
      [132] 20:30   G.Arbačiauskas, R.Narijauskaitė
   L.Puišys, D.Nikitina       21:18  15:21  21:15 [28']
  [100] 17:35   L.Puišys, D.Nikitina    
   T.Petrauskas, D.Vizgirdienė   21:18  21:12 [17']    
    [118] 19:15   L.Puišys, D.Nikitina  
   E.Peleckis, L.Šiaučiūnienė     13:21  21:9  21:19 [26']  
  [101] 18:00   E.Peleckis, L.Šiaučiūnienė    
   Š.Poderys, D.Valantinaitė   21:17  11:21  21:17 [29']    
         
       T.Staniulis, G.Stanaitytė   11-a vieta
     
       E.Peleckis, L.Šiaučiūnienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Poderys, I.Peleckienė    
     
     T.Jarutis, M.Geršvaltaitytė   ->   13-a vieta
     
     T.Petrauskas, D.Vizgirdienė     ->
     
     Š.Poderys, D.Valantinaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.