Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2019, Data: 2019-08-25, Vieta: Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Butautas 
 Tautvydas Paliulis 
11
21
14
21
 22'
21
13
21
9
 20'
1
0
68/64
4
2
2
2 Egidijus Litvinskas 
 Edmundas Petrošius 
21
11
21
14
 22'
21
8
21
12
 22'
1
0
85/45
40
3
1
3 Ricardas Jakimavicius 
 Viktoras Pečiulis 
13
21
9
21
 20'
8
21
12
21
 22'
1
0
43/84
-41
1
3
4 Ainis Navickas 
 Jokūbas Gudaitis 
0
1
0
1
0
1
0/3
-3
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gintautas Šiaučiūnas 
 Kęstutis Krūminas 
11
21
21
17
13
21
 32'
15
21
21
10
21
8
 28'
102/98
4
1
2
2 Devender Kumar 
 Paulius Liutikas 
21
11
17
21
21
13
 32'
21
12
21
5
 17'
101/62
39
2
1
3 Ridas Andrijauskas 
 Stasys Kubiliūnas 
21
15
10
21
8
21
 28'
12
21
5
21
 17'
56/99
-43
0
3



2019-08-25  
   1-a vieta
 3    Egidijus Litvinskas,  Edmundas Petrošius  
[66] 15:40   D.Kumar, P.Liutikas
 4    Devender Kumar,  Paulius Liutikas   21:9  21:11 [10']
   



2019-08-25  
   3-a vieta
 1    Mindaugas Butautas,  Tautvydas Paliulis  
[67] 15:40   G.Šiaučiūnas, K.Krūminas
 2    Gintautas Šiaučiūnas,  Kęstutis Krūminas   21:17  21:17 [20']
   



2019-08-25  
   5-a vieta
 5    Ricardas Jakimavicius,  Viktoras Pečiulis  
[68] 15:40   R.Andrijauskas, S.Kubiliūnas
 6    Ridas Andrijauskas,  Stasys Kubiliūnas   21:0
   



 
   7-a vieta
 7    Ainis Navickas,  Jokūbas Gudaitis  
 A.Navickas, J.Gudaitis
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.