Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
[157] 18:40   D.Pakšys      
 16   Giedrius Stravinskas    23:21  21:17 [25']      
  [169] 19:10   S.Stravinskas    
 9   Jonas Maziliauskas      22:20  21:19 [33']    
[158] 18:40   S.Stravinskas      
 8   Salvijus Stravinskas    21:12  21:11 [22']      
    [183] 20:05   A.Valatka  
 5   Vaidas Korolkovas        21:11  15:21  21:15 [43']  
[159] 18:40   V.Korolkovas      
 12   Ernestas Jarulaitis    21:3  21:5 [17']      
  [170] 19:35   A.Valatka    
 13   Ričardas Jakimavičius      21:17  21:15 [26']    
[160] 18:40   A.Valatka      
 4   Augustas Valatka    21:0  21:6 [17']       1-a vieta
      [194] 21:00   D.Genys
 3   Dovas Genys          15:21  21:16  21:18 [42']
[161] 18:40   D.Genys      
 14   Edvinas Goris    21:14  21:12 [17']      
  [171] 19:35   D.Genys    
 11   Edgaras Gusarovas      21:17  21:9 [24']    
[162] 18:40   D.Gudavičius      
 6   Deinoras Gudavičius    17:21  21:18  22:20 [44']      
    [184] 20:30   D.Genys  
 7   Matas Mackevičius        21:16  21:9 [27']  
[163] 19:10   M.Mackevičius      
 10   Tautvydas Paliulis    21:15  21:10 [24']      
  [172] 19:35   M.Mackevičius    
 15   Gediminas Fridricas      21:17  21:15 [27']    
[164] 19:10   G.Fridricas      
 2   Andrius Valantiejus    21:16  21:16 [28']    S.Stravinskas   3-a vieta
      [195] 21:00   S.Stravinskas
       M.Mackevičius   21:19  21:11 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Pakšys    
    [185] 20:30   V.Korolkovas  
     V.Korolkovas   21:0   5-a vieta
      [196] 21:00   V.Korolkovas
     D.Gudavičius     21:15  21:7 [25']
    [186] 20:30   D.Gudavičius  
     G.Fridricas   21:17  21:13 [21']  
         
         
       D.Pakšys   7-a vieta
     
       G.Fridricas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Stravinskas      
  [173] 19:35   G.Stravinskas    
   J.Maziliauskas   21:13  21:13 [19']    
    [187] 20:30   G.Stravinskas  
   E.Jarulaitis     21:7  21:8 [21']  
  [174] 19:35   E.Jarulaitis    
   R.Jakimavičius   21:7  21:13 [21']     9-a vieta
      [197] 21:30   E.Gusarovas
   E.Goris       21:18  21:18 [21']
  [175] 19:35   E.Gusarovas    
   E.Gusarovas   21:10  21:18 [19']    
    [188] 20:30   E.Gusarovas  
   T.Paliulis     21:10  19:21  21:16 [32']  
  [176] 19:35   T.Paliulis    
   A.Valantiejus   21:0    
         
       E.Jarulaitis   11-a vieta
     
       T.Paliulis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Maziliauskas    
     
     R.Jakimavičius   ->   13-a vieta
     
     E.Goris     ->
     
     A.Valantiejus   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.