Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Linas Supronas ,   Dovilė Rutkauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[35] 12:45   A.Mizgiris, R.Platakytė    
 8   Aurimas Mizgiris ,   Renata Platakytė    21:15  12:21  21:19 [32']    
  [47] 13:35   A.Mizgiris, R.Platakytė  
 5   Devender Kumar ,   Sandra Čečkauskienė      21:10  21:11 [17']  
[36] 12:45   D.Kumar, S.Čečkauskienė    
 4   Tomas Petrošius ,   Aldona Kasparavičienė    21:17  21:18 [22']    1-a vieta
    [59] 14:50   M.Noreika, R.Petrošienė
 3   Mamertas Noreika ,   Ramunė Petrošienė        22:20  21:14 [25']
[37] 12:45   M.Noreika, R.Petrošienė    
 6   Artūras Jachontovas ,   Lilija Pociūtė    21:18  21:11 [23']    
  [48] 14:00   M.Noreika, R.Petrošienė  
 7   Rolandas Juknevičius ,   Kotryna Čyvaitė      21:17  21:13 [25']  
[38] 12:45   V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 2   Vidas Martinkus ,   Judita Vadeikienė    21:12  21:16 [23']    
     
     D.Kumar, S.Čečkauskienė  3-a vieta
  [60] 14:50   V.Martinkus, J.Vadeikienė
   V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:19  21:17 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
  [49] 14:00   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
   T.Petrošius, A.Kasparavičienė   15:21  21:13  21:12 [27']  5-a vieta
    [61] 15:15   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
   A.Jachontovas, L.Pociūtė     21:19  23:21 [22']
  [50] 14:00   A.Jachontovas, L.Pociūtė  
   R.Juknevičius, K.Čyvaitė   21:17  21:5 [17']  
       
       
     T.Petrošius, A.Kasparavičienė  7-a vieta
    [62] 15:15   T.Petrošius, A.Kasparavičienė
     R.Juknevičius, K.Čyvaitė   21:12  21:17 [23']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.