Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 16       ->      
  [69] 16:05   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 9   Edmundas Daukintis 
 Valdas Kundrotas 
    21:14  21:11 [19']    
[63] 15:15   A.Andreliūnas, S.Kubiliūnas      
 8   Aurelijus Andreliūnas 
 Stasys Kubiliūnas 
  21:19  21:16 [35']      
    [77] 17:00   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
 5   Vaidas Mackevičius 
 Alvydas Šaltmeris 
      18:21  21:9  21:13 [28']  
 V.Mackevičius, A.Šaltmeris      
 12       ->      
  [70] 16:05   V.Mackevičius, A.Šaltmeris    
 13         23:21  21:18 [28']    
 A.Brečs, G.Pirktinš      
 4   Aigars Brečs 
 Guntis Pirktinš 
  ->       1-a vieta
      [86] 17:55   G.Brečs, A.Zakis
 3   Kęstutis Krūminas 
 Edmundas Petrošius 
        21:12  21:8 [19']
 K.Krūminas, E.Petrošius      
 14       ->      
  [71] 16:05   K.Krūminas, E.Petrošius    
 11         21:15  21:18 [25']    
 S.Rukša, R.Ubis      
 6   Saulius Rukša 
 Raimondas Ubis 
  ->      
    [78] 17:00   G.Brečs, A.Zakis  
 7   Romans Galuza 
 Wulf Harder 
      21:13  21:13 [19']  
[64] 15:15   R.Galuza, W.Harder      
 10   Artūras Sirbikė 
 Tomas Šorius 
  17:21  21:16  21:11 [35']      
  [72] 16:05   G.Brečs, A.Zakis    
 15         21:6  21:16 [19']    
 G.Brečs, A.Zakis      
 2   Gustavs Brečs 
 Anrijs Zakis 
  ->    V.Mackevičius, A.Šaltmeris   3-a vieta
      [87] 17:55   K.Krūminas, E.Petrošius
       K.Krūminas, E.Petrošius   14:21  22:20  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Andreliūnas, S.Kubiliūnas    
    [79] 17:00   A.Brečs, G.Pirktinš  
     A.Brečs, G.Pirktinš   21:13  21:16 [24']   5-a vieta
      [88] 17:55   A.Brečs, G.Pirktinš
     S.Rukša, R.Ubis     21:15  21:10 [23']
    [80] 17:00   S.Rukša, R.Ubis  
     R.Galuza, W.Harder   21:17  21:15 [23']  
         
         
       A.Andreliūnas, S.Kubiliūnas   7-a vieta
      [89] 17:55   R.Galuza, W.Harder
       R.Galuza, W.Harder   21:16  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Daukintis, V.Kundrotas    
   E.Daukintis, V.Kundrotas   ->    
     E.Daukintis, V.Kundrotas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [81] 17:30   A.Sirbikė, T.Šorius
        14:21  21:12  21:8 [30']
   .    
    ->    
     A.Sirbikė, T.Šorius  
   A.Sirbikė, T.Šorius     ->  
   A.Sirbikė, T.Šorius    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.