Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Guntis Pirktinš 
 Jolanta Sereckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[19] 11:05   G.Pirktinš, J.Sereckienė      
 16   Raimondas Ubis 
 Renata Stulgienė 
  21:10  21:15 [27']      
  [27] 11:55   G.Pirktinš, J.Sereckienė    
 9   Valdas Kundrotas 
 Toma Mackevičienė 
    22:20  21:11 [25']    
[20] 11:05   A.Sirbikė, S.Kliaubienė      
 8   Artūras Sirbikė 
 Skaistė Kliaubienė 
  23:21  21:15 [25']      
    [39] 13:10   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė  
 5   Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Bogatko 
      21:15  22:24  21:12 [33']  
[21] 11:05   A.Andreliūnas, D.Bogatko      
 12   Saulius Rukša 
 Diana Darbutienė 
  18:21  21:13  21:12 [34']      
  [28] 11:55   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė    
 13   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
    15:21  21:14  21:9 [33']    
[22] 11:30   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Eglė Atkočiūnienė 
  21:13  21:11 [26']       1-a vieta
      [51] 14:00   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė
 3   Aigars Brečs 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:17  21:15 [24']
[23] 11:30   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė      
 14   Edmundas Daukintis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:12  21:6 [18']      
  [29] 11:55   W.Harder, M.Petreikytė    
 11   Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
    21:13  21:11 [21']    
[24] 11:30   W.Harder, M.Petreikytė      
 6   Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
  18:21  21:14  20:11 [34']      
    [40] 13:10   W.Harder, M.Petreikytė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:14  18:21  21:13 [31']  
[25] 11:30   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 10   Romans Galuza 
 Ilze Gūtmane 
  21:5  21:4 [19']      
  [30] 12:20   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15   Tomas Šorius 
 Agnė Stankutė 
    17:21  21:19  21:14 [30']    
[26] 11:55   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:13  16:21  21:16 [28']    G.Pirktinš, J.Sereckienė   3-a vieta
      [52] 14:25   K.Krūminas, G.Krūminienė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:17  20:22  21:12 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Sirbikė, S.Kliaubienė    
    [41] 13:10   A.Sirbikė, S.Kliaubienė  
     A.Andreliūnas, D.Bogatko   21:15  21:16 [25']   5-a vieta
      [53] 14:25   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė
     A.Brečs, L.Šiaučiūnienė     21:10  18:21  21:16 [35']
    [42] 13:10   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:11  21:6 [18']  
         
         
       A.Andreliūnas, D.Bogatko   7-a vieta
      [54] 14:25   A.Andreliūnas, D.Bogatko
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:12  18:21  21:17 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Ubis, R.Stulgienė      
  [31] 12:20   R.Ubis, R.Stulgienė    
   V.Kundrotas, T.Mackevičienė   14:21  21:13  21:8 [31']    
    [43] 13:35   S.Rukša, D.Darbutienė  
   S.Rukša, D.Darbutienė     7:21  21:12  21:17 [27']  
  [32] 12:20   S.Rukša, D.Darbutienė    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:18  21:13 [23']     9-a vieta
      [55] 14:25   T.Šorius, A.Stankutė
   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė       21:19  12:21  21:17 [36']
  [33] 12:20   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė    
   S.Paulauskas, J.Repšienė   21:0    
    [44] 13:35   T.Šorius, A.Stankutė  
   R.Galuza, I.Gūtmane     21:14  21:16 [22']  
  [34] 12:20   T.Šorius, A.Stankutė    
   T.Šorius, A.Stankutė   21:13  21:16 [23']    
         
       R.Ubis, R.Stulgienė   11-a vieta
      [56] 14:50   R.Ubis, R.Stulgienė
       E.Daukintis, E.Žakevičiūtė   23:21  21:17 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Kundrotas, T.Mackevičienė    
    [45] 13:35   V.Kundrotas, T.Mackevičienė  
     S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:7  21:16 [21']   13-a vieta
      [57] 14:50   V.Kundrotas, T.Mackevičienė
     S.Paulauskas, J.Repšienė     21:15  21:11 [22']
    [46] 13:35   R.Galuza, I.Gūtmane  
     R.Galuza, I.Gūtmane   21:0  
         
         
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   15-a vieta
      [58] 14:50   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė
       S.Paulauskas, J.Repšienė   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.