Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Mantas Zinkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, M.Zinkevičius      
 16       ->      
  [149] 17:35   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius    
 9   Kristijonas Jucys 
 Mantas Šatrauskas 
    21:18  21:16 [27']    
[136] 16:40   K.Jucys, M.Šatrauskas      
 8   Saulius Eibukas 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:17  21:9 [22']      
    [163] 18:05   V.Stončius, D.Rumšys  
 5   Valentas Stončius 
 Donatas Rumšys 
      21:10  19:21  21:15 [35']  
 V.Stončius, D.Rumšys      
 12       ->      
  [150] 17:35   V.Stončius, D.Rumšys    
 13         21:13  15:21  21:16 [35']    
 E.Čižinauskas, A.Kepežinskas      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Algirdas Kepežinskas 
  ->       1-a vieta
      [175] 18:55   V.Stončius, D.Rumšys
 3   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
        21:15  9:21  21:11 [32']
 M.Kancleris, M.Trybas      
 14       ->      
  [151] 17:35   M.Kancleris, M.Trybas    
 11         21:18  17:21  21:18 [39']    
 G.Fridricas, P.Balaišis      
 6   Gediminas Fridricas 
 Pijus Balaišis 
  ->      
    [164] 18:30   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Albertas Rimkus 
 Mindaugas Danys 
      21:16  24:22 [34']  
[137] 16:40   P.Bartušis, M.Ramanauskas      
 10   Petras Bartušis 
 Mindaugas Ramanauskas 
  19:21  21:18  22:20 [38']      
  [152] 17:35   D.Juodsnukis, P.Jūras    
 15         21:19  21:8 [25']    
 D.Juodsnukis, P.Jūras      
 2   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
  ->    L.Vaškevičius, M.Zinkevičius   3-a vieta
      [176] 19:20   L.Vaškevičius, M.Zinkevičius
       D.Juodsnukis, P.Jūras   21:16  21:19 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, M.Šatrauskas    
    [165] 18:30   E.Čižinauskas, A.Kepežinskas  
     E.Čižinauskas, A.Kepežinskas   21:14  15:21  21:16 [36']   5-a vieta
      [177] 19:20   G.Fridricas, P.Balaišis
     G.Fridricas, P.Balaišis     22:20  14:21  21:17 [35']
    [166] 18:30   G.Fridricas, P.Balaišis  
     P.Bartušis, M.Ramanauskas   25:23  24:22 [27']  
         
         
       K.Jucys, M.Šatrauskas   7-a vieta
      [178] 19:20   P.Bartušis, M.Ramanauskas
       P.Bartušis, M.Ramanauskas   21:19  17:21  21:18 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Eibukas, H.Nevidauskas    
   S.Eibukas, H.Nevidauskas   ->    
     S.Eibukas, H.Nevidauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [153] 17:35   S.Eibukas, H.Nevidauskas
        14:21  21:17  21:19 [38']
   .    
    ->    
     A.Rimkus, M.Danys  
   A.Rimkus, M.Danys     ->  
   A.Rimkus, M.Danys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.