Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Sandra Damaškaitė 
 Monika Plytnikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė      
 16       ->      
  [13] 10:20   S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė    
 9   Jurgita Bazytė 
 Aušra Montvydaitė 
    21:12  21:16 [22']    
[4] 10:00   V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 8   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  21:13  21:17 [21']      
    [22] 10:45   S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė  
 5   Neringa Martinavičiūtė 
 Ramunė Petrošienė 
      21:4  21:15 [24']  
 N.Martinavičiūtė, R.Petrošienė      
 12       ->      
  [8] 10:00   N.Martinavičiūtė, R.Petrošienė    
 13         21:17  18:21  21:17 [37']    
 B.Baranauskaitė, J.Vadeikienė      
 4   Birutė Baranauskaitė 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [31] 11:10   S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė
 3   Asta Bačkaitienė 
 Sonata Zinkevičienė 
        21:13  21:14 [21']
 A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė      
 14       ->      
  [14] 10:20   A.Balazaitė, V.Žitlinskaitė    
 11   Aušrinė Balazaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
    21:5  21:12 [15']    
[5] 10:00   A.Balazaitė, V.Žitlinskaitė      
 6   Jolanta Treinytė 
 Regina Narijauskaitė 
  21:16  23:25  21:11 [40']      
    [23] 10:45   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 7   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:19  21:13 [22']  
[6] 10:00   R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 10   Svetlana Čalkina 
 Laura Paulauskaitė 
  21:19  23:21 [27']      
  [15] 10:20   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:19  21:13 [23']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    N.Martinavičiūtė, R.Petrošienė   3-a vieta
      [32] 11:10   A.Balazaitė, V.Žitlinskaitė
       A.Balazaitė, V.Žitlinskaitė   21:19  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
    [24] 10:45   B.Baranauskaitė, J.Vadeikienė  
     B.Baranauskaitė, J.Vadeikienė   21:17  17:21  21:14 [44']   5-a vieta
      [33] 11:10   B.Baranauskaitė, J.Vadeikienė
     A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė     21:16  21:15 [21']
    [25] 10:45   A.Bačkaitienė, S.Zinkevičienė  
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:11  21:17 [23']  
         
         
       V.Giedra, E.Ramanauskaitė   7-a vieta
      [34] 11:10   R.Bubulienė, V.Bubulytė
       R.Bubulienė, V.Bubulytė   12:21  21:14  21:19 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Bazytė, A.Montvydaitė    
   J.Bazytė, A.Montvydaitė   ->    
     J.Bazytė, A.Montvydaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [26] 10:45   J.Treinytė, R.Narijauskaitė
        24:26  21:14  21:15 [42']
   J.Treinytė, R.Narijauskaitė    
   J.Treinytė, R.Narijauskaitė   ->    
    [16] 10:20   J.Treinytė, R.Narijauskaitė  
   S.Čalkina, L.Paulauskaitė     22:20  19:21  27:25 [48']  
   S.Čalkina, L.Paulauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Čalkina, L.Paulauskaitė
       S.Čalkina, L.Paulauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.