Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmiros taurė, Data: 2019-11-09, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09 2019-11-09  
 1   Laimonas Bečalis    Dėl 1-8 vietos      
 L.Bečalis      
 16       ->      
  [193] 20:20   L.Bečalis    
 9   Romutis Juodsnukis      21:5  21:14 [19']    
[182] 19:55   R.Juodsnukis      
 8   Ramūnas Galvanauskas    21:19  20:22  21:19 [45']      
    [206] 21:10   L.Bečalis  
 5   Žilvinas Rėklaitis        12:21  21:13  21:18 [34']  
[183] 19:55   E.Litvinskas      
 12   Egidijus Litvinskas    21:14  21:12 [26']      
  [194] 20:20   E.Litvinskas    
 13         21:17  21:19 [29']    
 D.Mitrulevičius      
 4   Dainius Mitrulevičius    ->       1-a vieta
      [216] 21:40   L.Bečalis
 3   Edvinas Goris          18:21  21:17  21:17 [40']
 E.Goris      
 14       ->      
  [195] 20:20   E.Goris    
 11   Aidas Urbonas      16:21  21:17  21:19 [34']    
[184] 19:55   A.Urbonas      
 6   Ricardas Jakimavicius    21:9  21:8 [16']      
    [207] 21:10   B.Šemeta  
 7   Gražvydas Petrauskas        21:14  21:8 [22']  
[185] 19:55   E.Goss      
 10   Eduard Goss    21:13  21:9 [23']      
  [196] 20:20   B.Šemeta    
 15         19:21  21:19  21:19 [42']    
 B.Šemeta      
 2   Benas Šemeta    ->    E.Litvinskas   3-a vieta
      [217] 21:40   E.Goris
       E.Goris   21:9  18:21  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Juodsnukis    
    [208] 21:10   D.Mitrulevičius  
     D.Mitrulevičius   21:14  19:21  21:18 [43']   5-a vieta
      [218] 21:40   E.Goss
     A.Urbonas     21:4  21:16 [23']
    [209] 21:10   E.Goss  
     E.Goss   21:8  21:14 [19']  
         
         
       R.Juodsnukis   7-a vieta
      [219] 21:40   A.Urbonas
       A.Urbonas   21:13  21:15 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Galvanauskas    
   R.Galvanauskas   ->    
    [197] 20:20   R.Galvanauskas  
   Ž.Rėklaitis     21:15  21:5 [25']  
   Ž.Rėklaitis    
    ->     9-a vieta
      [210] 21:10   R.Galvanauskas
        23:21  21:13 [24']
   R.Jakimavicius    
   R.Jakimavicius   ->    
    [198] 20:20   G.Petrauskas  
   G.Petrauskas     21:15  22:20 [23']  
   G.Petrauskas    
    ->    
         
       Ž.Rėklaitis   11-a vieta
      [211] 21:10   Ž.Rėklaitis
       R.Jakimavicius   21:9  21:10 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.