Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-14, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Andrius Bičiūnas ,   Laura Bičiūnienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:00   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
 8   Eimantas Liaudanskas ,   Austėja Sadauskaitė    21:6  21:3 [28']    
  [17] 10:45   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė  
 5   Martynas Jonkus ,   Miglė Riaubaitė      21:18  21:19 [22']  
[6] 10:00   R.Mackevičius, R.Vidzėnaitė    
 4   Ramūnas Mackevičius ,   Rusnė Vidzėnaitė    21:15  21:17 [26']    1-a vieta
    [29] 11:25   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė
 3   Dominykas Paulauskas ,   Gintarė Ragažinskaitė        23:21  24:22 [27']
[7] 10:00   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė    
 6   Mantas Butkus ,   Goda Giedrikaitė    18:21  21:19  21:8 [44']    
  [18] 10:45   D.Paulauskas, G.Ragažinskaitė  
 7   Kęstutis Povilonis ,   Kornelija Norkevičiūtė      21:14  13:21  21:9 [30']  
[8] 10:00   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė    
 2   Vidmantas Galiauskas ,   Gitana Pšibilskienė    21:16  21:17 [27']    
     
     R.Mackevičius, R.Vidzėnaitė  3-a vieta
  [30] 11:25   R.Mackevičius, R.Vidzėnaitė
   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė   21:18  21:14 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Liaudanskas, A.Sadauskaitė    
  [19] 10:45   M.Jonkus, M.Riaubaitė  
   M.Jonkus, M.Riaubaitė   21:15  19:21  21:13 [32']  5-a vieta
    [31] 11:25   V.Galiauskas, G.Pšibilskienė
   M.Butkus, G.Giedrikaitė     21:10  21:19 [30']
  [20] 10:45   V.Galiauskas, G.Pšibilskienė  
   V.Galiauskas, G.Pšibilskienė   21:16  21:23  21:19 [32']  
       
       
     E.Liaudanskas, A.Sadauskaitė  7-a vieta
    [32] 11:25   M.Butkus, G.Giedrikaitė
     M.Butkus, G.Giedrikaitė   21:10  20:22  21:9 [37']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.