Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras, Data: 2019-12-14, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-12-14 2019-12-14 2019-12-14  
 1   Andrius Bičiūnas ,   Laura Bičiūnienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:00   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
 8   Eimantas Liaudanskas ,   Austėja Sadauskaitė    21:6  21:3 [28']    
  [17] 10:45   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė  
 5   Martynas Jonkus ,   Miglė Riaubaitė      21:18  21:19 [22']  
[6] 10:00   R.Mackevičius, R.Vidzėnaitė    
 4   Ramūnas Mackevičius ,   Rusnė Vidzėnaitė    21:15  21:17 [26']    1-a vieta
    [29] 11:25   D.Paulauskas, G.Zajarskienė
 3   Dominykas Paulauskas ,   Gintarė Zajarskienė        23:21  24:22 [27']
[7] 10:00   D.Paulauskas, G.Zajarskienė    
 6   Mantas Butkus ,   Goda Giedrikaitė    18:21  21:19  21:8 [44']    
  [18] 10:45   D.Paulauskas, G.Zajarskienė  
 7   Kęstutis Povilonis ,   Kornelija Norkevičiūtė      21:14  13:21  21:9 [30']  
[8] 10:00   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė    
 2   Vidmantas Galiauskas ,   Gitana Pšibilskienė    21:16  21:17 [27']    
     
     R.Mackevičius, R.Vidzėnaitė  3-a vieta
  [30] 11:25   R.Mackevičius, R.Vidzėnaitė
   K.Povilonis, K.Norkevičiūtė   21:18  21:14 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Liaudanskas, A.Sadauskaitė    
  [19] 10:45   M.Jonkus, M.Riaubaitė  
   M.Jonkus, M.Riaubaitė   21:15  19:21  21:13 [32']  5-a vieta
    [31] 11:25   V.Galiauskas, G.Pšibilskienė
   M.Butkus, G.Giedrikaitė     21:10  21:19 [30']
  [20] 10:45   V.Galiauskas, G.Pšibilskienė  
   V.Galiauskas, G.Pšibilskienė   21:16  21:23  21:19 [32']  
       
       
     E.Liaudanskas, A.Sadauskaitė  7-a vieta
    [32] 11:25   M.Butkus, G.Giedrikaitė
     M.Butkus, G.Giedrikaitė   21:10  20:22  21:9 [37']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.