Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Mark Šames    Dėl 1-16 vietos        
 M.Šames        
 32       ->        
   M.Šames      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [179] 18:05   M.Šames    
 9   Mantas Palubinskas        17:21  25:23  21:14 [49']    
 M.Palubinskas        
 24       ->        
  [154] 16:45   D.Beržanskis      
 25         21:13  21:6 [26']      
 D.Beržanskis        
 8   Danielius Beržanskis    ->        
      [200] 19:25   M.Šames  
 5   Benas Vaškevičius          21:15  21:13 [38']  
 B.Vaškevičius        
 28       ->        
  [155] 16:45   B.Vaškevičius      
 21         19:21  22:20  21:17 [48']      
 G.Dima        
 12   Giedrius Dima    ->        
    [180] 18:05   E.Slušnys    
 13   Simas Klioštoraitis        22:20  16:21  22:20 [58']    
 S.Klioštoraitis        
 20       ->        
  [156] 16:45   E.Slušnys      
 29         18:21  21:10  21:9 [40']      
 E.Slušnys        
 4   Edgaras Slušnys    ->         1-a vieta
        [213] 20:25   M.Šames
 3   Tomas Vaškevičius            21:13  21:13 [27']
 T.Vaškevičius        
 30       ->        
  [157] 16:45   T.Vaškevičius      
 19   Augustas Valatka      21:12  21:14 [22']      
[136] 15:50   A.Valatka        
 14   Tadas Supronas    21:18  14:21  21:18 [46']        
    [181] 18:05   M.Maulė    
 11   Mantas Maulė        25:23  14:21  21:9 [46']    
 M.Maulė        
 22       ->        
  [158] 17:10   M.Maulė      
 27         21:15  18:21  21:15 [47']      
 G.Čepkauskas        
 6   Gedmantas Čepkauskas    ->        
      [201] 19:25   I.Reznikas  
 7   Linas Supronas          21:16  21:11 [32']  
 L.Supronas        
 26       ->        
  [159] 17:10   V.Bagdanavičius      
 23         21:5  21:12 [24']      
 V.Bagdanavičius        
 10   Vilius Bagdanavičius    ->        
    [182] 18:05   I.Reznikas    
 15   Povilas Palubinskas        21:11  21:12 [25']    
[137] 15:50   P.Palubinskas        
 18   Andrius Montrimas    21:12  21:14 [22']      E.Slušnys   3-a vieta
  [160] 17:10   I.Reznikas   [214] 20:25   E.Slušnys
 31         21:11  21:15 [27']    M.Maulė   22:20  21:14 [36']
 I.Reznikas        
 2   Ignas Reznikas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Beržanskis    
      [202] 19:25   B.Vaškevičius  
       B.Vaškevičius   21:0   5-a vieta
        [215] 20:25   B.Vaškevičius
       T.Vaškevičius     21:16  21:7 [28']
      [203] 19:25   T.Vaškevičius  
       V.Bagdanavičius   21:17  14:21  21:17 [38']  
           
           
         D.Beržanskis   7-a vieta
       
         V.Bagdanavičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     M.Palubinskas    
     M.Palubinskas   ->    
      [204] 19:25   G.Dima  
     G.Dima     14:21  23:21  21:15 [34']  
    [183] 18:05   G.Dima    
     S.Klioštoraitis   21:15  12:21  21:13 [42']     9-a vieta
        [217] 20:25   G.Dima
     A.Valatka       21:15  21:12 [21']
    [184] 18:30   A.Valatka    
     G.Čepkauskas   21:13  11:21  21:11 [46']    
      [205] 19:25   A.Valatka  
     L.Supronas     21:14  21:18 [25']  
    [185] 18:30   P.Palubinskas    
     P.Palubinskas   21:0    
           
         M.Palubinskas   11-a vieta
       
         P.Palubinskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
       S.Klioštoraitis   ->   13-a vieta
       
       G.Čepkauskas     ->
       
       L.Supronas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Montrimas
          ->
   T.Supronas      
   T.Supronas   ->      
     T.Supronas    
      ->    
   .      
    ->      
      [161] 17:10   A.Montrimas  
        21:10  21:19 [25']  
   .      
    ->      
     A.Montrimas    
   A.Montrimas     ->    
   A.Montrimas      
    ->     19-a vieta
         T.Supronas
         T.Supronas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.