Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [107] 14:35   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Vilius Bagdanavičius 
 Mantas Maulė 
      21:14  21:15 [28']  
 V.Bagdanavičius, M.Maulė      
 12       ->      
  [85] 13:15   V.Bagdanavičius, M.Maulė    
 13         21:15  21:11 [25']    
 L.Supronas, E.Bradūnas      
 4   Linas Supronas 
 Evaldas Bradūnas 
  ->       1-a vieta
      [127] 15:25   M.Dagilis, A.Kvedarauskas
 3   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        16:21  21:12  21:18 [36']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [86] 13:40   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11   Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
    21:14  21:9 [23']    
[64] 12:25   G.Stasiulis, T.Tiškus      
 6   Simas Klioštoraitis 
 Benas Vaškevičius 
  21:16  21:17 [30']      
    [108] 14:35   G.Dima, E.Slušnys  
 7   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
      21:18  21:12 [28']  
[65] 12:25   M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 10   Tadas Supronas 
 Andrius Montrimas 
  21:13  21:19 [23']      
  [87] 13:40   G.Dima, E.Slušnys    
 15         21:7  21:15 [21']    
 G.Dima, E.Slušnys      
 2   Giedrius Dima 
 Edgaras Slušnys 
  ->    V.Bagdanavičius, M.Maulė   3-a vieta
      [128] 15:25   D.Beržanskis, J.Petkus
       D.Beržanskis, J.Petkus   21:15  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     L.Supronas, E.Bradūnas  
     L.Supronas, E.Bradūnas   ->   5-a vieta
      [129] 15:25   M.Palubinskas, P.Palubinskas
     G.Stasiulis, T.Tiškus     19:21  21:18  21:12 [39']
    [109] 14:35   M.Palubinskas, P.Palubinskas  
     M.Palubinskas, P.Palubinskas   16:21  21:18  21:15 [33']  
         
         
        7-a vieta
       G.Stasiulis, T.Tiškus
       G.Stasiulis, T.Tiškus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius
        ->
   S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius    
   S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius   ->    
    [110] 14:35   S.Klioštoraitis, B.Vaškevičius  
   T.Supronas, A.Montrimas     21:14  21:18 [26']  
   T.Supronas, A.Montrimas    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Supronas, A.Montrimas
       T.Supronas, A.Montrimas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.