Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Tomas Grigas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Grigas        
 32       ->        
  [144] 16:20   B.Šemeta      
 17   Darius Kubilius      22:24  21:10  21:19 [58']      
[132] 15:50   B.Šemeta        
 16   Benas Šemeta    21:15  21:9 [23']        
    [170] 17:40   A.Kovarskas    
 9   Tautvydas Paliulis        14:21  21:6  21:19 [32']    
 T.Paliulis        
 24       ->        
  [145] 16:20   A.Kovarskas      
 25         21:16  21:18 [27']      
 A.Kovarskas        
 8   Adomas Kovarskas    ->        
      [194] 19:00   A.Kovarskas  
 5   Laimonas Braknys          21:19  11:21  21:18 [41']  
 L.Braknys        
 28       ->        
  [146] 16:20   L.Braknys      
 21         21:11  21:13 [25']      
 L.Bečalis        
 12   Laimonas Bečalis    ->        
    [171] 17:40   M.Smalskis    
 13   Aurimas Jakutis        19:21  21:15  21:15 [37']    
[133] 15:50   A.Jakutis        
 20   Egidijus Litvinskas    21:7  21:18 [25']        
  [147] 16:20   M.Smalskis      
 29         21:19  17:21  21:16 [37']      
 M.Smalskis        
 4   Mantas Smalskis    ->         1-a vieta
        [209] 19:55   K.Vilkevičius
 3   Žanas Ramonas            21:8  21:9 [16']
 Ž.Ramonas        
 30       ->        
  [148] 16:20   T.Vareika      
 19   Tomas Vareika      19:21  21:18  21:14 [45']      
[134] 15:50   T.Vareika        
 14   Ramūnas Dovydėnas    21:9  21:16 [44']        
    [172] 17:40   K.Vilkevičius    
 11   Dominykas Paulauskas        21:6  21:3 [17']    
 D.Paulauskas        
 22       ->        
  [149] 16:45   K.Vilkevičius      
 27         21:10  25:23 [30']      
 K.Vilkevičius        
 6   Kasparas Vilkevičius    ->        
      [195] 19:00   K.Vilkevičius  
 7   Uldis Lazdinš          21:10  21:17 [21']  
 U.Lazdinš        
 26       ->        
  [150] 16:45   U.Lazdinš      
 23         21:15  20:22  21:17 [43']      
 M.Butautas        
 10   Mindaugas Butautas    ->        
    [173] 17:40   U.Lazdinš    
 15   Artūras Sirbikė        21:13  17:21  21:19 [36']    
[135] 15:50   A.Sirbikė        
 18   Guntis Klavinš    20:22  21:15  21:15 [44']      M.Smalskis   3-a vieta
  [151] 16:45   A.Sirbikė   [210] 19:55   U.Lazdinš
 31         19:21  22:20  25:23 [42']    U.Lazdinš   21:16  27:25 [37']
 I.Lukoševičius        
 2   Ignas Lukoševičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       B.Šemeta    
      [196] 19:00   L.Braknys  
       L.Braknys   21:8  21:10 [20']   5-a vieta
        [211] 19:55   A.Sirbikė
       T.Vareika     21:14  21:13 [22']
      [197] 19:00   A.Sirbikė  
       A.Sirbikė   21:13  21:9 [21']  
           
           
         B.Šemeta   7-a vieta
       
         T.Vareika   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Grigas      
    [174] 17:40   T.Paliulis    
     T.Paliulis   17:21  21:15  22:20 [40']    
      [198] 19:00   T.Paliulis  
     L.Bečalis     15:21  21:17  21:19 [35']  
    [175] 18:05   L.Bečalis    
     A.Jakutis   19:21  21:17  21:11 [34']     9-a vieta
        [212] 19:55   I.Lukoševičius
     Ž.Ramonas       21:15  21:15 [24']
    [176] 18:05   D.Paulauskas    
     D.Paulauskas   21:19  21:17 [24']    
      [199] 19:00   I.Lukoševičius  
     M.Butautas     21:8  21:17 [24']  
    [177] 18:05   I.Lukoševičius    
     I.Lukoševičius   21:19  15:21  21:19 [33']    
           
         L.Bečalis   11-a vieta
       
         D.Paulauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Grigas    
       
       A.Jakutis   ->   13-a vieta
       
       Ž.Ramonas     ->
       
       M.Butautas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Kubilius      
   D.Kubilius   ->      
     D.Kubilius    
      ->    
   .      
    ->      
      [152] 16:45   E.Litvinskas  
        21:13  16:21  21:16 [38']  
   .      
    ->      
     E.Litvinskas    
   E.Litvinskas     ->    
   E.Litvinskas      
    ->       17-a vieta
        [178] 18:05   R.Dovydėnas
          21:17  21:16 [33']
   R.Dovydėnas      
   R.Dovydėnas   ->      
     R.Dovydėnas    
      ->    
   .      
    ->      
      [153] 16:45   R.Dovydėnas  
        21:17  21:15 [27']  
   .      
    ->      
     G.Klavinš    
   G.Klavinš     ->    
   G.Klavinš      
    ->    D.Kubilius   19-a vieta
       
         G.Klavinš   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.