Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Justė Kazakauskaitė 
 Roberta Milašauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė      
 16       ->      
  [66] 12:25   J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė    
 9   Sigita Grigaravičienė 
 Goda Giedrikaitė 
    14:21  24:22  21:14 [33']    
[50] 12:00   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė      
 8   Eglė Rekašiūtė 
 Rima Šidlauskienė 
  21:4  21:12 [20']      
    [88] 13:40   J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė  
 5   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      21:12  21:16 [24']  
 V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 12       ->      
  [67] 12:25   V.Kudabienė, R.Žigienė    
 13         21:18  21:14 [26']    
 V.Kudabienė, R.Žigienė      
 4   Vilma Kudabienė 
 Rūta Žigienė 
  ->       1-a vieta
      [111] 14:35   J.Kazakauskaitė, R.Milašauskaitė
 3   Diana Lubė 
 Diana Valantinaitė 
        21:19  21:17 [27']
 D.Lubė, D.Valantinaitė      
 14       ->      
  [68] 12:50   D.Lubė, D.Valantinaitė    
 11         21:14  21:14 [21']    
 K.Freimanaitė, J.Repšienė      
 6   Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
  ->      
    [89] 13:40   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
 7   Gitana Krūminienė 
 Jurga Misiuvienė 
      21:16  22:20 [28']  
[51] 12:00   G.Krūminienė, J.Misiuvienė      
 10   Sigita Bartkienė 
 Gitana Pšibilskienė 
  21:4  21:10 [18']      
  [69] 12:50   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:6  23:21 [24']    
 V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė      
 2   Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    V.Kudabienė, R.Žigienė   3-a vieta
      [112] 14:35   D.Lubė, D.Valantinaitė
       D.Lubė, D.Valantinaitė   21:14  21:14 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė    
    [90] 13:40   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:16  21:10 [28']   5-a vieta
      [113] 15:00   E.Rekašiūtė, R.Šidlauskienė
     K.Freimanaitė, J.Repšienė     21:11  21:19 [25']
    [91] 13:40   K.Freimanaitė, J.Repšienė  
     G.Krūminienė, J.Misiuvienė   21:19  11:21  21:17 [33']  
         
         
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   7-a vieta
      [114] 15:00   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
       G.Krūminienė, J.Misiuvienė   21:14  19:21  25:23 [40']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė    
   S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė   ->    
     S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [70] 12:50   S.Grigaravičienė, G.Giedrikaitė
        21:18  13:21  21:17 [32']
   .    
    ->    
     S.Bartkienė, G.Pšibilskienė  
   S.Bartkienė, G.Pšibilskienė     ->  
   S.Bartkienė, G.Pšibilskienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.