Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2019-11-16, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16 2019-11-16  
 1   Mantas Smalskis 
 Justė Kazakauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Smalskis, J.Kazakauskaitė      
 16       ->      
  [12] 10:20   M.Smalskis, J.Kazakauskaitė    
 9   Laimis Fiodorovas 
 Kristina Freimanaitė 
    21:18  21:18 [24']    
[1] 10:00   L.Fiodorovas, K.Freimanaitė      
 8   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:11  21:10 [21']      
    [24] 10:45   R.Šimonis, D.Valantinaitė  
 5   Remigijus Šimonis 
 Diana Valantinaitė 
      16:21  21:18  21:15 [32']  
[2] 10:00   R.Šimonis, D.Valantinaitė      
 12   Artūras Sirbikė 
 Sigita Bartkienė 
  21:10  21:4 [22']      
  [13] 10:20   R.Šimonis, D.Valantinaitė    
 13   Kęstas Supronas 
 Sigita Grigaravičienė 
    21:12  21:16 [20']    
[3] 10:00   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 4   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
  21:11  21:18 [26']       1-a vieta
      [37] 11:10   R.Šimonis, D.Valantinaitė
 3   Giedrius Stravinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
        14:21  21:15  21:14 [31']
[4] 10:00   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė      
 14   Raimondas Banelis 
 Vilma Kudabienė 
  21:14  21:10 [24']      
  [14] 10:20   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė    
 11   Mindaugas Butautas 
 Jurga Misiuvienė 
    21:9  21:14 [22']    
[5] 10:00   L.Žibūda, D.Lubė      
 6   Lauras Žibūda 
 Diana Lubė 
  21:14  12:21  21:14 [34']      
    [25] 10:45   G.Stravinskas, R.Milašauskaitė  
 7   Raimondas Stakionis 
 Rūta Žigienė 
      21:5  21:12 [16']  
[6] 10:00   R.Stakionis, R.Žigienė      
 10   Tomas Petrauskas 
 Goda Giedrikaitė 
  21:12  22:24  22:20 [35']      
  [15] 10:20   R.Paškevičius, V.Slušnienė    
 15   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
    21:19  22:24  21:10 [34']    
[7] 10:00   R.Paškevičius, V.Slušnienė      
 2   Ramūnas Paškevičius 
 Violeta Slušnienė 
  22:20  18:21  21:13 [32']    M.Smalskis, J.Kazakauskaitė   3-a vieta
      [38] 11:35   M.Smalskis, J.Kazakauskaitė
       R.Paškevičius, V.Slušnienė   11:21  21:19  21:16 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Fiodorovas, K.Freimanaitė    
    [26] 10:45   L.Fiodorovas, K.Freimanaitė  
     K.Krūminas, G.Krūminienė   21:15  21:11 [22']   5-a vieta
      [39] 11:35   L.Fiodorovas, K.Freimanaitė
     L.Žibūda, D.Lubė     19:21  22:20  21:13 [30']
    [27] 10:45   L.Žibūda, D.Lubė  
     R.Stakionis, R.Žigienė   21:16  21:14 [25']  
         
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   7-a vieta
      [40] 11:35   R.Stakionis, R.Žigienė
       R.Stakionis, R.Žigienė   21:10  20:22  21:9 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
   M.Narkus, E.Rekašiūtė   ->    
    [28] 11:10   M.Narkus, E.Rekašiūtė  
   A.Sirbikė, S.Bartkienė     21:13  14:21  21:15 [30']  
  [16] 10:20   A.Sirbikė, S.Bartkienė    
   K.Supronas, S.Grigaravičienė   21:14  21:12 [22']     9-a vieta
      [41] 11:35   M.Narkus, E.Rekašiūtė
   R.Banelis, V.Kudabienė       21:14  22:20 [27']
  [17] 10:20   M.Butautas, J.Misiuvienė    
   M.Butautas, J.Misiuvienė   21:16  21:17 [26']    
    [29] 11:10   M.Butautas, J.Misiuvienė  
   T.Petrauskas, G.Giedrikaitė     21:14  21:17 [23']  
  [18] 10:20   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   22:20  21:11 [20']    
         
       A.Sirbikė, S.Bartkienė   11-a vieta
      [42] 11:35   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
       M.Petkevičius, R.Šidlauskienė   21:7  21:15 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Supronas, S.Grigaravičienė  
     K.Supronas, S.Grigaravičienė   ->   13-a vieta
      [43] 11:35   R.Banelis, V.Kudabienė
     R.Banelis, V.Kudabienė     21:16  23:21 [32']
    [30] 11:10   R.Banelis, V.Kudabienė  
     T.Petrauskas, G.Giedrikaitė   21:14  21:14 [23']  
         
         
        15-a vieta
       T.Petrauskas, G.Giedrikaitė
       T.Petrauskas, G.Giedrikaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.