Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Tomas Grigas    Dėl 1-8 vietos      
[231] 20:45   T.Grigas      
 16   Tomas Petrauskas    21:9  21:12 [24']      
  [245] 21:40   L.Bečalis    
 9   Gediminas Vaitkevičius      21:11  21:15 [27']    
[232] 20:45   L.Bečalis      
 8   Laimonas Bečalis    21:12  21:19 [27']      
    [258] 22:05   U.Lazdinš  
 5   Uldis Lazdinš        21:23  21:17  21:13  
[233] 20:45   U.Lazdinš      
 12   Benas Šemeta      B/Ž      
  [246] 21:40   U.Lazdinš    
 13   Ričardas Liutkus      21:15  19:21  23:21 [35']    
[234] 20:45   A.Giedrikas      
 4   Aidas Giedrikas    21:11  21:17 [20']       1-a vieta
      [266] 22:35   K.Vilkevičius
 3   Laimonas Braknys          21:13  21:17 [22']
[235] 20:45   T.Vareika      
 14   Tomas Vareika    21:13  19:21  21:14 [39']      
  [247] 21:40   T.Vareika    
 11   Guntis Klavinš      21:18  15:21  21:11 [36']    
[236] 21:10   A.Kovarskas      
 6   Adomas Kovarskas    22:20  21:12 [24']      
    [259] 22:05   K.Vilkevičius  
 7   Kasparas Vilkevičius        17:21  21:10  21:9  
[237] 21:10   K.Vilkevičius      
 10   Artūras Sirbikė    21:10  21:7 [18']      
  [248] 21:40   K.Vilkevičius    
 15   Saulius Venslovas      21:18  21:8 [24']    
[238] 21:10   E.Mackevičius      
 2   Edmundas Mackevičius    21:9  21:13 [21']    L.Bečalis   3-a vieta
      [267] 22:35   T.Vareika
       T.Vareika   26:24  21:10 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Grigas    
    [260] 22:05   T.Grigas  
     A.Giedrikas   21:16  21:15 [33']   5-a vieta
     
     A.Kovarskas     ->
    [261] 22:35   E.Mackevičius  
     E.Mackevičius   21:7  21:16 [21']  
         
         
       A.Giedrikas   7-a vieta
     
       A.Kovarskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Petrauskas      
  [249] 21:40   G.Vaitkevičius    
   G.Vaitkevičius   10:21  21:7  21:18 [30']    
    [262] 22:35   R.Liutkus  
   B.Šemeta     9:21  21:18  21:11  
  21:40   R.Liutkus    
   R.Liutkus     B/Ž     9-a vieta
     
   L.Braknys       ->
  [250] 21:40   L.Braknys    
   G.Klavinš   21:18  21:14 [24']    
    [263] 22:35   L.Braknys  
   A.Sirbikė     21:16  17:21  21:18  
  [251] 21:40   A.Sirbikė    
   S.Venslovas   21:10  21:8 [19']    
         
       G.Vaitkevičius   11-a vieta
     
       A.Sirbikė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Petrauskas    
     
     B.Šemeta   ->   13-a vieta
     
     G.Klavinš     ->
     
     S.Venslovas   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.