Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Rasa Šulnienė ,   Dovilė Ruzvaltienė   Dėl 1-4 vietų    
[10] 10:20   R.Šulnienė, D.Ruzvaltienė    
 8   Justė Kazakauskaitė ,   Vaida Žitlinskaitė    21:12  21:9 [20']    
  [25] 10:45   R.Šulnienė, D.Ruzvaltienė  
 5   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė      21:14  21:14 [21']  
[11] 10:20   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 4   Neringa Brazauskienė ,   Judita Vadeikienė    21:13  22:20 [31']    1-a vieta
    [40] 11:35   R.Šulnienė, D.Ruzvaltienė
 3   Snežana Poklikajeva ,   Oresta Ščerbakova        21:17  21:15 [26']
[12] 10:20   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė    
 6   Elžbieta Bajorinaitė ,   Eglė Ramanauskaitė    17:21  21:16  21:19 [43']    
  [26] 10:45   M.Plytnikaitė, S.Čečkauskienė  
 7   Svetlana Čalkina ,   Laura Paulauskaitė      21:14  14:21  21:13 [35']  
[13] 10:20   M.Plytnikaitė, S.Čečkauskienė    
 2   Monika Plytnikaitė ,   Sandra Čečkauskienė    21:17  21:11 [25']    
     
     R.Bubulienė, V.Bubulytė  3-a vieta
  [41] 11:35   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė
   E.Bajorinaitė, E.Ramanauskaitė   21:17  21:14 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
  [27] 10:45   N.Brazauskienė, J.Vadeikienė  
   N.Brazauskienė, J.Vadeikienė   15:21  21:12  21:11 [33']  5-a vieta
    [42] 11:35   S.Poklikajeva, O.Ščerbakova
   S.Poklikajeva, O.Ščerbakova     23:21  16:21  21:19 [45']
  [28] 11:10   S.Poklikajeva, O.Ščerbakova  
   S.Čalkina, L.Paulauskaitė   24:22  21:16 [30']  
       
       
     J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  7-a vieta
    [43] 11:35   S.Čalkina, L.Paulauskaitė
     S.Čalkina, L.Paulauskaitė   16:21  21:17  21:19 [36']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.