Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12 2019-10-12  
 1   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 16       ->      
  [81] 13:20   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė    
 9   Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
    21:8  21:19 [24']    
[62] 12:30   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė      
 8   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  21:4  21:12 [23']      
    [105] 14:40   L.Zavadskis, I.Vidzėnienė  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Violeta Slušnienė 
      21:16  21:15 [24']  
[63] 12:30   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė      
 12   Martynas Atkočaitis 
 Vaida Žitlinskaitė 
  21:15  22:24  24:22 [38']      
  [82] 13:45   T.Tiškus, A.Mažulienė    
 13   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
    23:21  22:20 [23']    
[64] 12:55   T.Tiškus, A.Mažulienė      
 4   Tomas Tiškus 
 Asta Mažulienė 
  24:22  22:20 [26']       1-a vieta
      [128] 15:55   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
 3   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
        23:21  21:17 [25']
[65] 12:55   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 14   Augustas Janušonis 
 Oresta Ščerbakova 
  21:17  21:6 [24']      
  [83] 13:45   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 11   Luidži Pakula 
 Elžbieta Bajorinaitė 
    21:10  22:20 [25']    
[66] 12:55   L.Pakula, E.Bajorinaitė      
 6   Evaldas Čižinauskas 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:19  16:21  22:20 [40']      
    [106] 14:40   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
 7   Martynas Povilaitis 
 Vaiva Bubulytė 
      21:13  25:23 [26']  
[67] 12:55   M.Povilaitis, V.Bubulytė      
 10   Giedrius Stasiulis 
 Ingrida Savickienė 
  22:20  21:23  21:14 [36']      
  [84] 13:45   M.Povilaitis, V.Bubulytė    
 15   Artūras Žvilauskas 
 Ugnė Vilčinskytė 
    21:18  21:18 [33']    
[68] 12:55   V.Garmus, J.Bilienė      
 2   Vygantas Garmus 
 Jurgita Bilienė 
  21:17  24:22 [27']    T.Tiškus, A.Mažulienė   3-a vieta
      [129] 15:55   T.Tiškus, A.Mažulienė
       M.Povilaitis, V.Bubulytė   21:12  21:19 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, J.Vadeikienė    
    [107] 14:40   V.Martinkus, J.Vadeikienė  
     M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė   12:21  21:19  21:9 [34']   5-a vieta
      [130] 15:55   V.Martinkus, J.Vadeikienė
     L.Pakula, E.Bajorinaitė     21:18  22:20 [28']
    [108] 14:40   L.Pakula, E.Bajorinaitė  
     V.Garmus, J.Bilienė   11:21  21:15  21:9 [32']  
         
         
       M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė   7-a vieta
      [131] 15:55   M.Atkočaitis, V.Žitlinskaitė
       V.Garmus, J.Bilienė   21:14  21:15 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   ->    
    [109] 15:05   G.Fridricas, E.Keturakytė  
   A.Slušnys, V.Slušnienė     9:21  23:21  21:10 [32']  
  [85] 13:45   G.Fridricas, E.Keturakytė    
   G.Fridricas, E.Keturakytė   21:15  23:25  21:13 [32']     9-a vieta
      [132] 15:55   A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė
   A.Janušonis, O.Ščerbakova       19:21  21:15  21:17 [31']
  [86] 13:45   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė    
   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   21:10  21:12 [29']    
    [110] 15:05   A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė  
   G.Stasiulis, I.Savickienė     21:18  18:21  21:19 [34']  
  [87] 13:45   A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė    
   A.Žvilauskas, U.Vilčinskytė   21:19  17:21  22:20 [33']    
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   11-a vieta
      [133] 15:55   E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė
       E.Čižinauskas, J.Kazakauskaitė   22:20  21:16 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Slušnys, V.Slušnienė  
     A.Slušnys, V.Slušnienė   ->   13-a vieta
      [134] 15:55   G.Stasiulis, I.Savickienė
     A.Janušonis, O.Ščerbakova     22:20  21:14 [24']
    [111] 15:05   G.Stasiulis, I.Savickienė  
     G.Stasiulis, I.Savickienė   21:9  21:9 [20']  
         
         
        15-a vieta
       A.Janušonis, O.Ščerbakova
       A.Janušonis, O.Ščerbakova   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 105 106 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.