Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBK sezono atidarymas, Data: 2019-10-12, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evelina Keturakytė 
 Kristina Kisieliūtė 
21
15
21
14
 21'
21
18
21
12
 24'
21
11
21
4
 20'
126/74
52
3
1
2 Sigita Bartkienė 
 Miglė Riaubaitė 
15
21
14
21
 21'
16
21
12
21
 48'
21
17
21
7
 25'
99/108
-9
1
3
3 Eglė Kaminskaitė 
 Živilė Mickevičienė 
18
21
12
21
 24'
21
16
21
12
 48'
21
10
21
6
 16'
114/86
28
2
2
4 Kornelija Norkevičiūtė 
 Rūta Krikščiūnaitė 
11
21
4
21
 20'
17
21
7
21
 25'
10
21
6
21
 16'
55/126
-71
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kamilė Rutkauskaitė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
21
16
21
10
 18'
21
12
21
16
 25'
84/54
30
2
1
2 Sigita Grigaravičienė 
 Gintarė Zajarskienė 
16
21
10
21
 18'
10
21
15
21
 23'
51/84
-33
0
3
3 Jurga Misiuvienė 
 Agnė Stankutė 
12
21
16
21
 25'
21
10
21
15
 23'
70/67
3
1
2



2019-10-12  
   1-a vieta
 1    Evelina Keturakytė,  Kristina Kisieliūtė  
[50] 12:05   E.Keturakytė, K.Kisieliūtė
 2    Kamilė Rutkauskaitė,  Rusnė Vidzėnaitė   16:21  21:15  21:11 [30']
   



2019-10-12  
   3-a vieta
 5    Eglė Kaminskaitė,  Živilė Mickevičienė  
[51] 12:05   J.Misiuvienė, A.Stankutė
 6    Jurga Misiuvienė,  Agnė Stankutė   21:17  21:15 [27']
   



2019-10-12  
   5-a vieta
 3    Sigita Bartkienė,  Miglė Riaubaitė  
[52] 12:05   S.Grigaravičienė, G.Zajarskienė
 4    Sigita Grigaravičienė,  Gintarė Zajarskienė   21:17  21:13 [23']
   



 
   7-a vieta
 7    Kornelija Norkevičiūtė,  Rūta Krikščiūnaitė  
 K.Norkevičiūtė, R.Krikščiūnaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.